Demir’den Özel sporculara moral

İş adamı Erdoğan Demir, Özel Sporcular Kulübü Atletizm takımı sporcuları ile bir süre sohbet ederek onlara moral verdi.

Demir’den Özel sporculara moral
Bu içerik 9548 kez okundu.

İş adamı Erdoğan Demir, Özel Sporcular  Kulübü Atletizm takımı sporcuları ile bir süre sohbet ederek onlara moral verdi.

Zonguldak Özel Sporcular Kulübü  Atletizm takımı sporcuları, çalışmalarına  Antrenör Selim Oral nezaretinde  Kemal Köksal Stadyumu’nda devam ediyorlar.

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça stadyumda spor yapan İş adamı Erdoğan Demir, Özel sporculara hoş bir sürpriz yaptı.

Onlarla birlikte bir süre spor yapan Demir, yakından ilgilenerek sohbet  etti. Erdoğan Demir ile ilk kez tanışma fırsatı bulduklarını belirten Özel Sporcular, hatıra resmi çektirdiler. İşadamı Erdoğan Demir, özel sporculara destek olacağını belirterek, ”Onları mutlu  etmek hepimizin görevi. Herkesin destek olması lazım. Ben onlarla ilgilenen hocalarına teşekkür ediyorum. Özel Sporcularımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Antrenör Selim Oral, İşadamı Erdoğan Demir’e teşekkür ederek: ‘Özel sporcularımıza ilgi gösteren ve onları mutlu eden Erdoğan Demir Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu çocuklar ilgi bekliyor. İlgi göstermek, sohbet etmek bile onları mutlu ediyor. Bu çocuklara destek olarak topluma kazandırmalıyız’ dedi.

 

erdoğan demir zonguldak haberleri son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM