Hatadan dönüldü

Hatadan dönüldü
Bu içerik 920 kez okundu.

MHP İl Başkan Vekili Metin Soydaş, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun şehir hastanesi konusundaki açıklamalarını değerlendirdi.

Çaturoğlu’nun, inşaatı kesintiye uğrayan hastanenin yerinin değiştirileceğine ilişkin açıklamalarını olumlu bulduklarını söyleyen Soydaş, “ Sayın vekilimize teşekkür ediyoruz. Bizim baştan beri söylediğimiz noktaya gelindi. Mevcut inşaat alanının hastane için uygun olmadığını defaatle söyledik.

Böyle bir hastanenin, trafik akışının rahat olduğu, otoparkları ve çevre düzenlemesi ile ancak 69 Ambarları mevkii veya Merkez Atölyesi’nin bulunduğu alanlara inşa edilmesi ile mümkün olabileceğini her fırsatta gündeme getirdik.

Bugün gelinen noktada hatadan dönülmüş olmasını olumlu karşılıyoruz, şehir hastanesinin 69 Ambarları mevkii veya Merkez Atölyesi’nin bulunduğu alanlardan birine inşa edilmesi halinde şehrimizin gelişmesi adına da önemli bir adım atılacağını bir kez daha hatırlatarak, yer seçiminin bir an önce yapılıp, inşaata başlanmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)

mhp zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM