Beklenen ihale yapıldı!..

Beycuma’da taşkın koruma ve tersip bentleri çalışmasının ikici kısım ihalesi tamamlandı.

Beklenen ihale yapıldı!..
Bu içerik 3195 kez okundu.

Beycuma’da taşkın koruma ve tersip bentleri çalışmasının ikici kısım ihalesi tamamlandı.

Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, “Taşkın koruma ve tersip bentleri çalışmasının ikici kısım ihalesi tamamlandı ve müteahhit çalışıyor şu anda. İnşallah o da en kısa sürede tamamlanıp hem Beycuma olarak bu içme suyunu kullanacağız” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’a desteklerinden dolmayı teşekkür eden Başkan Vural Kundakçıoğlu, şunları söyledi:

İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZMÜŞ OILACAĞIZ

“Evet belediyelerimizde şu an malum kış ayı kış mevsimine giriyoruz. Kış hazırlıklarımız var. Şu anda yol çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle yeni mahallede bir sıkıntılı bir yerimiz vardı oranı parke çalışmalarını bitirdik. Yeni yapılan açık cezaevinin önünde bir parke yolumuz vardı, bitmek üzere, tamamlanmak üzere.

Onun dışında kış hazırlıklarımıza başlıyoruz. Tabi rutin çalışmalarda devlet yatırımları devam ediyor. Özellikle bu DSİ’nin yaptığı çalışmalar, taşkın koruma ve tersip bentleri çalışmasının ikici kısım ihalesi tamamlandı ve müteahhit çalışıyor şu anda. İnşallah o da en kısa sürede tamamlanıp hem Beycuma olarak bu tersip bentlerinden içme suyunu kullanacağız hemde içme suyu sorununu çözmüş olacağız nemde Beycuma’da bundan sora sel olmayacak. Çünkü taşkın korumalar ve seddeler güzel bir çalışma yapıyor DSİ. DSİ bölge müdürümüze ve şube müdürlerimize çok teşekkür ediyorum yaptığı çalışmalarla ilgili.Tabi ki daha öncede yine bahsettiğim gibi Özcan Beyin yaptığı çalışmalar neticesinde bu yatırımları Beycuma’da oluyor”

(HABER-ERCAN DEMİR)

vural kundakçıoğlu zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017