Efsane müdür emekliye ayrıldı

Efsane müdür emekliye ayrıldı
Bu içerik 4564 kez okundu.

Zonguldak İmam Hatip Lisesinde 37 yıl müdürlük ve idarecilik görevlerinde bulunan, meslekte de 40'ncı yılını doldurduktan sonra emekliliğe ayrılan İbrahim Cansız için veda yemeği düzenlenirken yemeğe meslek yaşamı boyunca birlikte çalıştığı birçok öğretmen katıldı.

Yemekte Ensar Vakfı Zonguldak Şube Başkanı Fethi Aygün, Cansız’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti

Aygün yaptığı konuşmada, “Eğitim-Öğretim alanında İmam Hatip Camiamıza büyük katkıları olan sevdiğimiz ve değer verdiğimiz hocamız emekli oldu. Hocamızın emekliye ayrılıyor ama hiçbir zaman bizim kalbimizden ve eğitim camiasından uzak kalmayacak, hep beraber olacağız. Bundan sonraki yaşamında kendisine sağlık ve huzur dolu günler diliyorum” dedi.

Veda konuşması yapan İbrahim Cansız’da: “1978 de başladığım bu serüvende Rabbim bize Emeklilik nasip etti. Dilerim ki sizlere de sağlıklı bir şekilde emekli olmayı nasip eder. İmam Hatip Camiamızda çok çeşitli çalışmalar ve hizmetlerimiz oldu. Tüm zorluklara göğüs gererek ülkesini ve milletini seven, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ve bugün çok önemli mevkilerde olan bir çok öğrenci yetiştirdik. Bunu bir ekip olarak gerçekleştirdik. Bu mutluluğa ve gurura hep beraber ulaştık. Ekip ruhu ile arkadaşlarımızın destekleri ve çalışmaları ile bunları gerçekleştirdik. Çok zorluklar ve yokluklar çektik. Ama ekip ruhu ile birlik beraberlik içinde bunları gerçekleştirdik. Ben tekrar sizlere bu etkinliği düzenlediğiniz için teşekkür eder, sizlerin de bu şekilde sağlıklı bir şekilde emeklilik yaşamanızı dilerim.” Cansız konuşmasında zaman zaman yaşadığı önemli olaylardan bahsetti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi İbrahim Cansız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM