KAMUOYUNA

KAMUOYUNA
Bu içerik 4288 kez okundu.

Yaklaşık 1 yıldır şirketimiz aleyhinde yayınlar yaparak kamuoyunu yanıltmaya çalışan yerel Pusula Gazetesi son olarak bugün Hamzaçebi Grup’a ait Ereğli -Alaplı yolu üzerindeki akaryakıt istasyonumuz için orman arazisini işgal ettiği yönünde haber yayınlamıştır.

Tamamıyla asılsız ve asparagas olan bu haber bundan önceki diğer yaptığı yayınlar gibi şirketimizi karalamak, ticari itibarını düşürmek için yapılmış bir yalan haberdir. Şirketimize bağlı olan Ereğli-Alaplı üzerindeki akaryakıt istasyonu tapulu arazimiz üzerine kurulu olup, haberde bahsedildiği gibi herhangi bir  500 metre karelik yer işgal edilmemiş ve herhangi bir şirketimiz adına orman memurları tarafından tutanak tutulmamıştır.

Bilgi edinme kanunundan yararlanarak Orman Bölge Müdürlüğünde yapmış olduğumuz sorgulamadada böyle bir şirketimiz adına tahkikat yapılmadığı tarafımıza bildirilmiştir.

Hamzaçebi Grup olarak konu ile ilgili avukatlarımız aracılığıyla Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuş olup yapılan yalan haberle ilgili yasal takibin sonuna kadar yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Çebi Grup adına

Yasin Hamzaçebi

ZONGULDAK HABERLERİ çebi grup haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017