UCUZU DEĞİL YÜNLÜ HALIYI TERCİH EDİN

UCUZU DEĞİL YÜNLÜ HALIYI TERCİH EDİN
Bu içerik 1726 kez okundu.

Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarı evlerimizin süsü olan halı alırken neye dikkat etmeliyiz. Halı satıcısı Sefa Ay, vatandaşlara püf noktayı anlattı.

 

Zonguldak’ta halı satışı yapan işyeri sahibi Sefa Ay, şu an yaz mevsiminden çıktıklarını ve kış mevsimi olması nedeniyle satışların azaldığını belirten Sefa Ay, yaz ayında daha çok halı satıldığını söyledi.

11 çeşit markada ucuzundan pahalısına kadar onlarca çeşit halı ürünü, 100 liradan aşlayıp 2 bin lirayla kadar olan fiyat aralıklarında sattıklarını belirten Sefa Ay, vatandaşlara halı alma konusunda püf noktalarını anlattı.

Ay, vatandaşlara halı alırken ucuzu değil yün halıyı tercih etmelerini tavsiye etti.

Sefa Ay, “100 liradan başlayıp 2 bin liraya kadar olan fiyat aralıklardın bir çok çeşitli ürünümüz bulunmaktadır. İşin doğrusu şu an polyester karışımlı ürünler revaçta. Çok çeşit halı ürünlerimiz var ama biz vatandaşlarımıza yün halı almasını tavsiye ediyoruz.  Markadan, ucuzluktan daha çok daha çok halının yün olmasına dikkat etsinler. Çünkü naylon halılar bir iki sene sonra atılıyor ama yün halılar çok uzun yılar kullanılabiliyor” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

halı sefa ay zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM