AKKAYA: AK PARTİ’MİZİN HİZMETLERİ DEVAM EDECEK

AKKAYA: AK PARTİ’MİZİN HİZMETLERİ DEVAM EDECEK
Bu içerik 771 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Engelliler Komisyonu Başkanı Mevlüt Akkaya, Zonguldak’ı ziyaret eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ye teşekkür ettiğini bildirdi.

AK Parti Zonguldak İl Engelliler Komisyonu Başkanı Mevlüt Akkaya, “Cumartesi günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk Özlü, Zonguldak’ı ziyaret yaparak Filyos Endüstri Bölgesi’ ve Teknopark müjdesi verdi. Bu müjdeler bizi Zonguldak olarak çok sevindirdi. Filyos Endüstri bölgesi ile birlikte Zonguldak Batı Karadeniz’in ve Türkiye’nin cazibe merkezi olacak. Abdulhamithan’ın bile rüyası olan projeyi AK Parti olarak biz gerçekleştireceğimiz için çok mutluyuz ve gururluyuz. Ayrıca Sayın İl Başkanımız Zeki Tosun Sayın bakanımızdan ilimize bir teknopark yapılmasını talep eti ve sayın bakanımızda teknopark yapılması için söz verdi. Bundan dolayı da teşekkür ediyoruz.

Sayın bakanımızı Zonguldak’ta en iyi şekilde karşıladık. Ayrıca son olarak Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’da 7 Aralık’ta ilimizi ziyaret ederek asrın projesi olan Filyos liman Projesi’nin temelini atacak. Bakanımız Endüstri bölgesinin müjdesini verdi, başbakanımızda limanın temelini atacak. Bakanımız ayrıca ilimize teknopark yapacak. İlimiz Filyos Endüstri Bölgesi ile gelişip kalkınacak, binlerce kişi istihdam edilecek. Zonguldak için her şey daha güzel olacak, ekonomik çeşitlilik artacak. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi. AK parti olarak ilimize, bölgemize ve ülkemize hizmetlerimiz devam edecektir. Durmak yok yola devam” diye konuştu

(HABER-ERCAN DEMİR)

mevlüt akkaya ak parti zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 20 EKİM 2017
ANA HABER 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017