“MHP BU ÜLKENİN SİGORTASIDIR”

“MHP BU ÜLKENİN SİGORTASIDIR”
Bu içerik 959 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Muslu belde binası törenle hizmete açıldı. MHP Kilimli İlçe Başkanı Serdar Yaralı, “Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkeni sigortasıdır” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muslu Belde binası, törenle hizmete açıldı.

Törene MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, MHP Kilimli İlçe Başkanı Serdar Yaralı ve yönetim kurul üyeleri ile çok sayıda partili topluluğu katıldı.

Törende konuşan İl başkanı Hamdi Ayan, açılışını yaptıkları belde teşkilatının hayırlı ve uğurlu olmasını dilediklerini belirtti.

Ardından MHP Kilimli İlçe Başkanı Serdar yaralı konuşma yaptı. Serdar yaralı konuşmasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli İlçe Başkanlığımıza bağlı Muslu Belde teşkilat hizmet binamızın açılışına hoş geldiniz” diyerek şunları söyledi:

“Bizler Kilimli İlçe Başkanlığı olarak ilçemiz sınırlarında teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Muslu Beldesi diğer beldelerimiz gibi hem bizim için hem de Zonguldak için enerji bölgesi olması açısından oldukça önemlidir. İnanıyorum ki hakan başkanımızın nezdinde bütün teşkilat gereğini yapacak ve partimizi en iyi şekilde temsil edecek, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin sigortasıdır. Bizler var olduğumuz sürece şehit kanlarından rengini almış şanlı ay yıldızlı bayrağımız gönlerden inmeyecek, minarelerden ezan sesleri kesilmeyecek ve hiç kimsenin bu vatanı bölmeye gücü yetmeyecektir. Ülkemizin içeriden ve dışarıdan kuşatıldığı, şer odaklarının ülkemiz üzerinde her türlü oyunu oynadığı bu günlerde, halkımızı, partimizin ülkemizin birliği, dirliği ve selameti için her türlü fedakarlığı yaptığını anlamaya, bizlere destek olmaya ve bizlerle birlikte olmaya davet ediyorum. Bu düşüncelerle, belde teşkilatımızın Muslu’ya, Kilimliye, Zonguldak’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu kutlu, bir o kadar da dikenli ve zor yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah ülkemizi her türlü beladan, tehlikeden korusun. Vatan toprakları uğruna şehit düşenlere Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Şu an yurt içinde ve yurt dışında görev yapan silahlı kuvvetler ve emniyet mensuplarımıza da Allah’tan kolaylıklar diliyorum, Allah hepsini korusun”

Yaralı konuşmasını eski bir Türk yemini ile noktaladı:

“Yürümezsek hak yolda

Erimezsek hak yolda

Çürümezsek hak yolda

Gök girsin kızıl çıksın

Ne mutlu türküm diyene”

Konuşmanın ardından

Belde hizmet binasını açılışı gerçekleştirildi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

mhp zonguldak haberleri hamdi ayan serdar yaralı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017