Bakan Özlü, doğum gününde müjde verdi... Zonguldak'ın kaderi değişiyor...

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı ziyareti ile devam etti. Özlü, Zonguldak'a "Endüstri Bölgesi" müjdesi verirken bu gün doğum günü olduğunu söyledi.

 Bakan Özlü, doğum gününde müjde verdi... Zonguldak'ın kaderi değişiyor...
Bu içerik 2090 kez okundu.

“ZONGULDAK’A TEKNOPARK YAPILACAK”

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, teknopark istedi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yapmak için söz verdi. Bakan Özlü doğum günün Zonguldak’ta kutladı

 

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Zonguldak’a Teknopark yapılacağı müjdesini verdi.

VALİLİKTEN İL BAŞKANALĞINA KADAR YÜRÜDÜ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Valiliğin Ardından Gazipaşa Caddesinden yürüyerek ak parti teşkilatına geçti. Bakana, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerde eşlik etti. Özlü, caddede vatandaşlarla selamlaştı, sohbet etti.

Bakan Özlü'yü AK Parti bina girişinde il başkanı zeki tosun karşıladı. Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, çiçek takdim etti.

İl başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ilk bölümünde AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun “Batı Karadeniz’in tek bakanı. Bizim ağabeyimiz. Kendisini şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk" dedi.

Filyos projesini hayata geçirmek için Zonguldak'ta olduğunu belirten Bilim Sanayi ve teknoloji bakanı Faruk Özlü"Zonguldak bölgesine doping olacak. Projede liman, endüstri ve serbest bölgesi var. Bölgenin kalkınması için mühim proje.100 yıllık hayali gerçekleştiriyoruz. Zonguldak'a hep gelmek istemiştim ama hukuki sürecin tamamlanmasını beklemiştim. İki hafta önce sorunu çözdük. Endüstri bölgesi projesini hayata geçireceğiz. Ben bu bölgenin çocuğuyum." Diye konuştu.

DOĞUM GÜNÜME ZONGULDAK’TA GEÇİRİYORUM

Bakan özlü, ardından Ak Parti İl Başkanlığı anı defterine düşüncelerini yazdı.

Yazmanın bitmesiyle birlikte bakan Faruk Özlü, “Bugün benim doğum günüm ve doğum günümü Zonguldak’ta kutluyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun bakan Özlü’ye kömür saati, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci baston takdim etti.

Ardından parti toplantı salonuna geçildi. Toplantı salonu da çok sayıda partili topluluğa hazır bulundu.

TOSUN: ZONGULDAK’A TEKNOPARK İSTİYORUZ

AK Parti İl başkanı Zeki tosun konuşmasında Bakan Faruk Özlü’den Zonguldak’a bir teknopark yapılmasını istediklerini söyledi.

ÖZLÜ: SÖZ VERİYORUM TEKNOPARK YAPACAĞIZ

Her parti ziyaretine geldiğinde seçimi hatırladığını vurgulayan Bakan Özlü,"AK Parti’de adaylık süreci zordur. Teşkilatlar siyasetin bel kemiğidir. Bürokrasiden geliyorum ama teşkilatların siyasetteki rolü önemlidir. AK Parti’de hanımların katkısı son derece önemlidir."dedi.

Filyos endüstri bölgesinin Zonguldak'a katacağı değerleri bir kez daha anlatan Özlü,"Başkanımız teknopark istedi. Sayın başkana söz veriyorum üniversitemizle de görüşüp hangi bölge uygunsa teknopark yapacağız" dedi:

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri faruk özlü zhaber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017