ZONGULDAKLI, METRO VE VAPUR SEFERİ DE İSTİYOR

ZONGULDAKLI, METRO VE VAPUR SEFERİ DE İSTİYOR
Bu içerik 1042 kez okundu.

VATANDAŞ “ANKARA İSTANBUL’DA METRO VARSA BİZDE DE OLMALI” DİYEREK ZONGULDAK KOZLU ARASINDA METRONUN YAPILMASINI İSTEDİ. BAŞKA BİR VATANDAŞ İSE ZONGULDAK KOZLU ARASINDA VAPUR İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

 

Zonguldak-Kozlu arasında raylı sistem ve teleferik sistemi yapılsın yapılmasın tartışmaları devam ederken, vatandaş ise değişik taleplerde bulunuyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Zonguldak Belediyesi Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Mehmet İzzet Türkçelik, Kanal Z ekranlarında katıldığı Açıksöz programına Zonguldak-Kozlu arasındaki raylı sistem için Çinli firmanın olumsuz görüş bildirdiği., teleferik sisteminin yapılmasının daha uygun olacağı yönünde görüşleri olduğunu ifade etmesi üzerine bu durumu vatandaşlara sorduk.

Vatandaşların bir kısmı raylı sistemi tercih ederken, bir kısmı ise teleferik sistemini yapılmasını daha uygun olduğunu söyledi.

Ancak değişik görüş bildirenlerde oldu. Bir vatandaş  “Ne raylı sistem ne de teleferik istemiyoruz, biz metro istiyoruz. İstanbul ve Ankara’da varsa bizde de olmalı” diyerek görüşünü açıklarken bir başka vatandaş ise Zonguldak  - Kozlu arasında vapur seferleri başlatılmasını istedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017