Enerjisi’ni ÇATES’ten alacak

Enerjisi’ni ÇATES’ten alacak
Bu içerik 18780 kez okundu.

Zonguldak’ın Çatalağzı Beldesi’nde  faaliyet gösteren ÇATES Elektrik Santralı örnek bir davranış sergileyerek  2’inci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’a  forma reklamı karşılığında 50 Bin TL maddi destekte bulundu.

 

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, ÇATES Elektrik Santralını ziyaret ederek forma reklamı için el sıkıştı. Caner, ÇATES Müdürü Harun Sarı ve Üretim Müdürü Hasan  Yıldırım ile bir araya gelerek önemli bir anlaşmaya imza attı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette  ÇATES Müdürü Harun Sarı örnek bir davranış sergileyerek  Zonguldakspor’a 50 Bin TL  maddi yardımda bulundu.

Yapılan anlaşma  gereği Zonguldakspor’un maç formalarının sırtında ÇATES’in reklamı  olacak.

 

CANER’DEN TEŞEKKÜR

Harun Sarı’nın kendilerine her  zaman destek olduğunu belirten Caner, A takım ve alt yapı takımlarının deplasman ulaşımı için araçların  yakıtını da  ÇATES’ın karşıladığını belirterek  şunları söyledi.” Öncelikle Bereket Enerji firması sahiplerine,  yöneticilerine, çalışanlarına ve Müdürümüz Harun Sarı’ya teşekkür ediyorum. Biz geçen sene de zor şartlarda şampiyon olduk. Bu zor şartlarda takımın deplasmana gidecek mazotu yoktu. Geçen sene  ve bu sene hem A takımımızın, hem de altyapı takımlarımızın araçlarının yakıtını karşıladılar. Bunlar büyük rakamlara ulaşıyor. Bunların sayesinde biz şampiyon olduk. Bu sene de sezon boyunca  firma olarak bize  mazot sözü verdi. A takımının ve altyapının mazotlarının tedarikini ÇATES olarak karşılıyorlar. Onlara yaptıkları bu davranıştan dolayı minnettarız. Biz Zonguldak’a ne kadar yatırımcı gelirse, ne kadar sanayici gelirse bundan memnun oluruz. Onların varlığı hem kent adına hem de takımımıza güç verir. Onun için teşekkürlerimizi sunuyoruz. ÇATES olarak kendileri ellerinden geleni yapıyorlar. Diğer sanayi kuruluşu da ellerinden geleni yapıyorlar. Hepsine teşekkürler ediyorum. ÇATES bu sene de formamızın  sırt  kısmına reklam verdi.   Formamıza reklam veren diğer firmalar Yurtbay Seramik, Demir Madencilik ve Amiral Denizcilik şirketlerine de teşekkür ediyorum. Bu reklamların çoğalmasını temenni ediyoruz. Sahada şu an 6 tane reklam var. Ben bundan kent olarak utanıyorum. Bir ikinci lig takımının sahasında 6 reklam var. Bu verdiğiniz reklam paraları Zonguldakspor’a gelir elde ediliyor. Sayın milletvekillerine buradan bir kez daha sesleniyorum. 5 milletvekillerine sesleniyorum. Kimseye bir husumetimiz yok, olmaz da. Ama lütfen takımlarına ve kentlerine destek olsunlar. Verdikleri destekler kentlerine ve Zonguldak’a verdikleri destektir. Ben  ÇATES’in bize desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

 Çatalağzı Termik Santral Müdürü Harun Sarı da, Zonguldak Kömürspor’a bundan sonra da yardımlarının devam edeceğini belirterek şu düşüncelere yer verdi,”  Biz Zonguldakspor’a duacıyız. Başarıların devamını diliyoruz. Daha üst ligleri çıkması için dua ediyoruz. Yardımlarımızı kapasitemizin yettiğince yapmaya devam edeceğiz. Bunun karşılığında da Zonguldakspor’un ve Zonguldak şehrinin isimlerini dışarıda içerde  duyurmasını  temenni ediyoruz” dedi.

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldakspor kömürspor haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017