“Kalkınma Bakan Yardımcısına dosyanın akıbetini sorduk”

“Kalkınma Bakan Yardımcısına dosyanın akıbetini sorduk”
Bu içerik 1684 kez okundu.

 

“Kalkınma Bakan Yardımcısına dosyanın akıbetini sorduk”

Karaveli Ankara ziyaretini değerlendirdi

 

Ankara’da düzenlene İl Başkanları toplantısına katılan Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Kalkınma Bakan Yardımcısı’nı ziyaret ederek, özel idarenin araç-gereçlerini yenilenmesi amacıyla sunulan dosyanın akıbetini sorduklarını söyledi.

Özel İdare olarak makine parkındaki araç-gereçlerin yenilenmesi için bir miktar ödenek talebinde bulunduklarını belirten Karaveli şunları söyledi:

“Dün itibariyle il başkanları toplantısına katıldık Ankara’da. İl Başkanları 113. toplantı yapıldı. Gündem olarak ta Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın Türkiye ve dünya gündemine dair konuşması vardı ve bunların değerlendirmesin yaptık. Basına kapalı oturumda da arkadaşlar genel sıkıntılardan bahsedildi. İstişareler yapıldı, genel değerlendirmeler yapıldı. Bizim Zonguldak olarak katılımımız İl başkanımız. Kadın ve Gençlik Kolları başkanımızla beraberdik. Kalkınma Bakan Yardımcımıza verdiğimiz dosyanın İl Özel idaresini araç gereç yenilemesiyle ilgi dosyanın akıbetini sorduk. Sonuçta bu bizim için çok önemliydi arkadaşlar. İnşallah Kalkınma Bakanlığımızdan alabileceğimiz bir miktar para ile makine parkımızda araç gereç yenilemesi istiyoruz ve hakikaten bizim bu anlamda sıkıntımız büyük. Bunların takipçisiyiz. Sayın İl başkanımız daha sonra sağlık bakanı ile bir görüşmesi oldu ve bunun değerlendirmesini kendisini yapacaklardır zaten. Verimli bir toplantıydı arkadaşlar zaten bu her ay genel merkezimin rutin yaptığı toplantılardan bir tanesiydi. Diğer il genel meclis başkanlarımıza genel değerlendirmek oldu. Sonuçta malumdur ki bütçe ayı tüm özel idarelerinde. Onlarla da gerekli istişareleri yaptık ve faydalanabileceğimiz bilgileri aktardık, güzel bir toplantıydı”

(HABER-ERCAN DEMİR)

il genel meclisi zonguldak haberleri necdet karaveli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM