Katı atık tarifelerine tepki

Katı atık tarifelerine tepki
Bu içerik 834 kez okundu.

Zonguldak Belediyesi evsel katı atık tarife raporu bilgilendirme toplantısı yapıldı. ZESOB başkanı Muharrem Coşkun, tarifenin adaletsiz şekilde yapıldığını belirterek itiraz etti.

Evsel Katı Atık tarife gerginliği

Toplantı gergin geçti

Zonguldak Belediyesi Evsel Katı Atık Tarife Raporu Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılan sunumun ardından ZESOB Başkanı Muharrem coşkun ve Kahveciler Odası Başkanı Alparslan Küçük tarifede adaletsizlikler olduğunu belirterek itiraz etti.

 

Zonguldak Belediyesi’nin yarın (Cuma) günü yapacağı Kasım Ayı ikinci birleşiminde sunulacak olan 2017 yılı Evsel Katı Atık tarifeleri raporu için bugün bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Nikap Salonu’nda düzenlene toplantıya Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediye Meclisi Üyeleri, Zonguldak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Kahveciler Odası Başkanı Alparslan küçük ile çok sayıda kişi katıldı.

Toplantıda slayt gösterisi eşliğinde Zonguldak belediye meclisi Plan ve Bütçe komisyonu’ndan Cevat bulut, slayt gösterisi eşliğinde 2017 yılında geçerli olacak olan evsel katı atık tarifeleri konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Başkan Muharrem Akdemir ve meclis üyeleri ile esnaf temsilcileri Cevat bulut’un sunumunu dinlediler. Bulut’ta sabit ve değişken fiyat tarifeleri, işyerlerin metrekare ölçümleri gibi konularında detaylı bilgiler sundu.

Sunumun ardından ise ZESOB başkanı Muharrem Coşkun ve Kahveciler Odası Başkanı Alparslan Küçük tarifeye itiraz ettiler.

Coşkun ve Küçük başkan Muharrem Akdemir’e tarifenin adaletsiz olduğunu küçük esnafa çok, büyük esnafa ise az verginin alındığını belirterek değiştirilmesini talep ettiler. Başkan Muharrem Akdemir’de tarifenin yönetmeliğe göre yapıldığını belirterek konun düzeltilmesi için bakanlıkla yazışacaklarını kaydetti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri muharrem coşkun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017