Hakemler TÜFAD’da

Hakemler TÜFAD’da
Bu içerik 723 kez okundu.

Göreve  yeni atanan İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner ,Faal Futbol Hakemleri Gözmencileri Derneği Nurettin Demir ile yönetim kurulu üyelerinin futbol taban birliklerine  ziyaretleri sürüyor. Önceki gün ASKF’yi ziyaret eden Güner ve Demir, dün  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Ahmet Birdal’a üzerinde  isminin yazıldığı hakem forması hediye eden  Nurettin Demir, Birdal’a geçirdiği kalp ameliyatı nedeni ile geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Son haftalarda amatör kümede  hakemlere yönelik tepkilerin  artması ve anılacak tedbirler hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette  sıkıntılar  masaya yatırılıyor.

 Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası bir açıklama yapan TÜFAD Başkan Ahmet Birdal, sıkıntıların el birliği ile aşılacağını belirterek şunları söyledi” Arkadaşlarımız hem bana  geçmiş olsun dileklerin iletmek, hem de  bilgi alışverişinde bulunmak için ziyaretimize geldiler. Hepsine  teşekkür ediyorum. Taban birlikleri olarak  Zonguldak’ta sporun gelişmesi için  elimizden geleni yapacağız”

 Antrenörlerden hakemlere karşı biraz daha saygılı olmalarını isteyen Dernek Başkanı Nurettin Demir ise  şu duygulara yer verdi” Ahmet Birdal başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmeye geldik. Taban birlikleri olarak   sporun gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu arada  Ahmet ağabeyimizden derneğe üye antrenörlerin  sahada hakemlere daha saygılı davranmalarını ve yardımcı olmaları konusunda isteğimiz oldu. Sağ olsun  bu konuda  yardımcı olacağını söyledi. Ben  teşekkür ediyorum.”

İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner spor camiasının  ASKF’siyle, TÜFAD’ıyla Hakemler Derneğiyle birlik beraberlik içinde olması gerektiğini ifade ederek şunları söyledi,” Ahmet Birdal hocamız bir ameliyat geçirmişti. Biz biraz toparlanması için  ziyaretimizi  erteledik.  Hem geçmiş olsun demek için hem de sahalarda yaşanan sıkıntıları anlatmak için geldik. Ahmet başkanımız  bize her türlü desteği vereceğini söyledi. Taban birlikleri olarak Zonguldak  futbolunun gelişmesi için bu tüp toplantılarımız devam edecek”

HABER: ERCAN AYGÜN

ilkay güner zonguldak haberleri hakem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM