MUHARİP GAZİLERDEN ÖZER'E ZİYARET

MUHARİP GAZİLERDEN ÖZER'E ZİYARET
Bu içerik 544 kez okundu.

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çakal ve yönetimi Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi başkanı ramazan çakal ve yönetim kurul üyeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) rektörü Prof.Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Uzun Mehmet Anıtı yanında bulunan alana yapılacak olan Şehitler parkı ve park bünyesinde de şehitler aileleri ve gaziler için ofis yapılacak.

 İşte bu sebeple Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ramazan çakal, Rektör Özer’i makamında ziyaret eti, kendisine teşekkür plaketi takdim ederek yapılan hizmetlerden dolmayı kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

Çakal, “Sayın Rektörümüz çok değer ve önemlidir. Sayın Rektörümüz bizleri hatırladığı için ve bizlere bir tesis hazırladığı için rektörümüze teşekkür ediyoruz. Bizim için onuru bir görev üstlendi. Şahsım, tüm gaziler ve gazi aileleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Çakal ayrıca rektör Özer’e gazilerin in kullandığı kalpaktan hediye etti.

Rektör Özer’de Çakal’a üniversite öğrencilerini yaptığı Devrek bastonu’ndan hediye etti.

Rektör Özer, “Bende çok teşekkür ediyorum bu nazik davranışınızdan dolayı. Plaket içimde ayrıca teşekkür ediyorum. Hayvanat bahçesindeki o mekanı hizmete açtığımız zamanda daha güzel olacak. Sizlerin bizim başımızın üzerinizde her zaman yeriniz vardır. Sadece o mekan değil müessesemizin tüm mekanları sizlere seferber etmekten de ayrıca büyük bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ramazan çakal son dakika haberi haber mahmut özer beü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017