Elmas’ta yeni bir yıldız doğuyor

Alt yapıdan yetişen 18 yaşındaki Cömert, Anadolu Üsküdar maçında ilk kez ikinci lig heyecanı yaşadı. Teknik Direktör Şenol Demir’in umut bağladığı genç yeteneğin verilen fırsatı iyi değerlendirmesi bekleniyor.

Elmas’ta yeni bir yıldız doğuyor
Bu içerik 2604 kez okundu.

Alt yapıdan yetişen 18 yaşındaki Cömert, Anadolu Üsküdar  maçında  ilk kez ikinci lig heyecanı yaşadı. Teknik Direktör Şenol Demir’in  umut bağladığı  genç yeteneğin verilen fırsatı iyi değerlendirmesi bekleniyor.

Anadolu Üsküdar maçının 75’inci dakikasında  oyuna giren genç yetenek ilk maçı olmasına rağmen iyi bir performans sergiledi. Gol Pozisyonu’na da giren Cömert, ilk maçın heyecanı ile  fırsatı  değerlendiremedi. Genç futbolcuya kaçırdığı pozisyon sonrası  takım ağabeyleri moral verdi.

 Cömert’ten umutlu olan  Teknik Direktör Şenol Demir, genç futbolcu ile ilgili  şunları söyledi,” İlk maçına çıktığı için çok heyecanlıydı. Kendimden hatırlıyorum. Bizde ilk maçımıza çıktığımız zaman aynı duyguları yaşamıştık. Ama şunu belirteyim. Cömert Zonguldakspor’un geleceği. Yakım zaman içinde  bu işin içerisinde olacak inşallah. Zonguldakspor  uzun aradan sonra alt yapıdan iyi bir oyuncu daha kazanacak. Bu bir başlangıçtı. Fırsat buldukça  ona şans vermeyi düşünüyorum.O heyecanı yaşamasını ve alışmasını istiyoruz. İnşallah bundan sonraki maçlarda da yeri geldiğinde kendisine  şans vereceğiz. Oynaya oynaya alışacak. İleride Zonguldakspor’un değişmez bir oyuncusu olacağına inanıyorum. Tabi biz ona şans verirken, onunda kendini geliştirmesi lazım.”

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldak haberleri şenol demir zonguldakspor kömürspor cömert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017