FLAŞ... FLAŞ... SON DAKİKA!.. TTK Lojmanları Satılıyor!..

FLAŞ... FLAŞ... SON DAKİKA!.. TTK Lojmanları Satılıyor!..
Bu içerik 13615 kez okundu.

T.T.K. Fener’de ve Armutçuk’ta Taşınmazlarını Satıyor...

Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) ait 17 taşınmaz mal, ihale usülüyle satışa çıkarıldı.

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yayınlanan ihale ilanına göre, aralarında bina+tarla, sinema, işçi pavyonu ve yemekhanenin de bulunduğu 17 taşınmaz mal satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılan taşınmaz mallar; Fener Semti, Yenimahalle ve Ereğli-Armutçuk’ta bulunuyor. (Haber: Sercan Yıldırım)

 

TTK tarafından yayınlanan ilan metni şu şekilde...

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN

TAŞIMAZ MAL SATILACAKTIR.

 

1-Türkiye Taşkömürü Kurumunun mülkiyetinde olan ve aşağıda tapu bilgileri belirtilen taşınmazların satış ihaleleri kapalı zarf artırma usulü ile yapılacaktır. Türkiye Taşkömürü Kurumu Yayla Mah.Bağlık Cad. İhsan Soyak Sokak No.2/ZONGULDAK adresinde olup Telefon No:0 372  252 40 00 (20 Hat), Faks No:0 372 251 19 00,Elektronik Posta Adresi:satınalma @ taskomuru.gov.tr.dir.

2-İhale aşağıda belirtilen tarihlerde Genel Müdürlük  Satınalma Daire Başkanlığı toplantı salonunda yapılacak olup,isteklilerce hazırlanacak  teklif zarflarının ihale günü saat 14.00’e kadar TTK Genel Müdürlüğü Satınalma Daire Başkanlığı / ZONGULDAK  adresine teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü olarak posta vasıtası ile gönderilmesi gerekmektedir. 

3-İhaleye gireceklerin, istekli oldukları bu  taşınmazlar için hazırlayacakları aşağıdaki belgeleri;

3.1-Gerçek kişiler ikametgah belgesini,

3.2-Tüzel kişiler Ticaret ve Sanayi Odası Belgesi veya Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Kayıt Belgesini (2016 veya 2017 yılına ait  olmak üzere aslı veya noter tasdikli suretini),

3.3-Gerçek kişilerin veya tüzel kişilerin noter tasdikli imza örneklerini,

3.4-Vekaleten iştirak edenler için vekaletname ve vekalet edenin noter tasdikli imza örneklerini,

3.5-Teminata ait alındı makbuzu veya banka teminat mektubunu,

3.6-Şartnamenin imzalanmış nüshasını,

3.7-Teklif mektubunu içeren iç zarfı,

Dış zarfın içine koymaları gerekmektedir.

4-İhale konusu taşınmazlara  ait ihale şartnameleri ve dokümanları Genel  Müdürlüğümüz Satın Alma Dairesi Başkanlığında çalışma saatleri içinde görülebilir. Ve 50,00TL (elli lira) karşılığında aynı adresten temin edilebilir. İhalelere teklif  verecek isteklilerin ihale dokümanlarını satın almaları zorunludur.

5-İsteklilerin birden çok taşınmaz mal için ihaleye girmeleri mümkündür. Bu takdirde her bir taşınmaz mal için ayrı ayrı teminat yatırarak tekliflerini vermeleri, teklif mektubunu şartname ekindeki örneğine uygun olarak doldurmaları, ayrıca isteklilerce hazırlanan teklif zarfının (Dış zarf) üstüne isteklinin adresi ile teklifin hangi taşınmaz mala ait olduğunu yazmaları gerekmektedir.

6-Verilen tekliflerin süresi ihale tarihinden itibaren en az 150 gündür.

 7-Taşınmazların ihaleleri aşağıda belirtilen gün ve saatlerde yapılacak olup, ihalelerde teklif verilmeyen veya isteklilerce uygun teklif  verilmeyen taşınmazların ihaleleri ise bir sonraki    ihale gün ve saatinde yapılacaktır.                                           .                 

8-Satışa çıkarılan taşınmazların satış bedeli üzerinden  Alım-Satım bedelleri alıcı tarafından ödenecektir,

 

İŞTE SATIŞ İHALESİNE ÇIKARILAN TAŞINMAZ MALLAR

zonguldak haberleri ttk lojman son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM