“19 Kasım’ı bekleyin” (TIKLA-İZLE)

“19 Kasım’ı bekleyin”  (TIKLA-İZLE)
Bu içerik 1251 kez okundu.

 

Özbakır, kent esnafını ziyaret etti, Zonguldak’ın makus talihinin değişeceğini söyledi

 

“ 19 Kasım’ı bekleyin”

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Zonguldak’ta esnafları ziyaret etti ve bakan ziyaretini değerlendirdi. Özbakır, 19 Kasım’da ilimizi ziyaret edecek olan Bakan Özlü’nün çeşitli sürprizlere geleceğini ve Zonguldak’ın makus talihinin inşallah değişeceğini söyledi.

 

 

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile birlikte esnafları ziyaret eden Özbakır, esnaflarla selamlaştı ve ayrıca işyerlerinde bulunan vatandaşlarla da tokalaşıp, selamlaştı. Özbakır gündeme ilişkin şunları söyledi:

MECLİS GÜNDEMİ ÇOK YOĞUN VE ANKARA’DAN PEK AYRILAMIYORUZ

Biz biliyorsunuz, daha çok seçim zamanların da dolaşıyorduk. Ama sadece seçim zamanları değil sonrasında dolaşmak istiyoruz, fakat şu var. Meclisin çalışabilmesi için bizlerin yani iktidar partisinin mecliste olması gerekiyor. Muhalefetin mecliste olmasına gerek yok. Muhalefet kendisi üç dört gruba ayırıyor oraya bir grup koyuyor. Geri kalan dolaşıyor. Ama bizim meclisin çalışabilmesi için en az 184 kişi mecliste bulunmak zorundayız. O nedenle Ankara’dan genelde ayrılamıyoruz. Onun için esnaf arkadaşlarımızı dolaşmak her zaman aklımızda. Bugün bir fırsat bulduk ve vesile oldu, arkadaşlarımızla dolaşıyoruz, kendileriyle karşılıklı selamlaşıp, sohbet edip görüşmek, ihtiyaçların sormak için dolaşıyoruz” dedi.

BAKAN’İN ZONGULDAK ZİYARETİYLE İLİMİZİN MAKUS TALİHİ İNŞAALAH DEĞİŞECEK

Zonguldak için çok güzel çalışmalarımız var. Ayın 19’unu bekleyin. Çok güzel bir sürprizimiz olacak ve sadece bu kadarını söyleyeyim.

Bakanımızla beraber koşturuyoruz. Bir takım çalışmalar içerisindeyiz ve işte o çalışmanın sonucu ayın 19’unda açıklanacak ve çok güzel bir sürpriz olacak. Zonguldak’ın İnşallah makus talihi değişecek.

BAŞBAKANIMIZIN ZİYARET PROGRAMI NETLEŞMEDİ

Hüseyin Özbakır, Başbakan Binali Yıldırım’ın yapacağı söylenen Zonguldak ziyaretiyle ilgili olarak da,Başbakan Binali Yıldırım’ın Zonguldak’a henüz ziyaret programı netleşmedi. Başbakanımızın gündemi çok yoğun” diye konuştu.

BİZ BELEDİYELERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ VE DESTEKÇİSİYİZ

AK Parti Yerel yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan’ın, “Zonguldak yerel yönetim anlamında hak ettiği noktada değil” sözlerini değerlendiren Özbakır, “Şimdi Hacı Bey Zonguldak’a geldi, merkez ve İlçelerimizi ziyaret etti. Kendi gözlemlerini yaptı ve görmüş olduğu eksiklikler neyse o konuda yukarıya rapor verecek. Biz de ona göre çalışmalarımıza devam edeceğiz. Zaten belediye başkanlarımız çalışmalarına devam ediyorlar. Biz her zaman arkalarındayız.” diye konuştu.

ÇEVRE BAKANIMIZ BELEDİYELERİN İHTİYAÇLARI KONUSUNDA YARDIMCI OLDU

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Zonguldak ziyaretini de değerlen Hüseyin Özbakır, “Sayın bakanımız Zonguldak’ı ziyaret etti ve belediye başkanlarımıza dedi ki, neye ihtiyacınız varsa bana bildirin ve ben size her konuda yardımcı olacağım. Yani bunun aslında özeti bu. Ama bazıları demiş yok efendim bir kamyon verdi ve gitti. Yok bilmem ne oldu diye. Öyle bir şey yok. Sayın bakanımızın dediği söz şu, belediye başkanlarımızın ne ihtiyacı varsa bana bildirin ve biz size her konuda yardımcı olacağız. Eleştiriler yersiz” dedi.

ZONGULDAK’TAKİ YATIRIMLAR TAKİBİMİZ ALTINDA

Şu anda biliyorsunuz karayolları çalışmaları son hızla devam ediyor. Hızlı bir çalışma var. Onları da devamlı takip halindeyiz. Hem tüneller, hem yollar hepsi takibimiz altında. Onun haricinde yatırımlarla ilgili 19’unda bakan ziyaretinde açıklanacak, dediğim gibi sürprizler var” haftaya görüşelim.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri hüseyin özbakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017