ADIM BALE 5.KURULUŞ YILDÖMÜNÜ KUTLADI

ADIM BALE 5.KURULUŞ YILDÖMÜNÜ KUTLADI
Bu içerik 3630 kez okundu.

Deniz Kulübünde Zonguldak Rotary Kulübü, Zonguldak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Üyeleri ve Adım Bale’nin velilerinin katılımıyla kahvaltı etkinliği düzenlendi. Etkinlik Adım Bale’nin kuruluşunun 5.Yıl dönümü kapsamında düzenlendi.

Aynı zamanda Zonguldak Rotary Kulübü Dönem Başkanı ve Zonguldak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu şefi ve Adım Bale’nin sahibi olan Mustafa Kömürcü tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğine katılım bir hayli yoğun oldu.

Zonguldak Ticaret ve sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya ve ZTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ayşen Orhan, Zonguldak THM korosu üyeleri, Rotary Kulübü yönetim kurulu üyeleri, ile çok sayıda davetli topluğu katıldı.

Kahvaltıya katılanlar birlikte sohbet ettiler

Zonguldak Rotary Kulübü Başkanı Zonguldak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu şefi ve Adım Bale’nin sahibi olan Mustafa Kömürcü yaptığı konuşmada gelen konuklarına teşekkür etti.

Kömürcü konuşmasında Zonguldak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu üyeleri Zonguldak Rotary Kulübü Üyeleri ve adım Balenin verileri olarak bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve kuruluşunun beşinci yıl dönümünü kutladıklarını söyledi. Kömürcü konuşmasında şunları söyledi:

“Kıymetli Hanımefendiler, Beyefendiler, sevgili çocuklar, günaydın, afiyet olsun. Geçtiğimiz 2 haftada, çok anlamlı iki gün yaşadık. 29 Ekim, cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılı coşkusu ile aziz atamızın ölümünün 78. Yılını andık. Rotary kulübü olarak 28 Ekim günü bu mekanda konferansları ile piyano resitalleri ile zeybeği valsleri ile marşlarla coşkulu bir cumhuriyet kutlaması yaptık. Bu etkinliğin gerçekleşmesine destek veren başta Rotary Kulübümüze, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ve değerli başkanı Metin Demir’e, Deniz kulübünün değerli yönetici ve çalışanlarına ve bizleri her zaman destekleyen, her etkinlikte yanımızda olan kıymetli koro arkadaşlarıma, Adım Bale’nin değerli velilerine ve tüm katılımcılara teşekkürler ediyorum. 10 Kasım da GMİS’de atamızı şarkılarla türkülerle coşkuyla andık. Bu etkinlikte Zonguldak Belediyesi ve sendika yöneticilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bütün bu etkinliklerde yanımızdaydınız. Sizlerin katılımları ve destekleri bizleri yüreklendiriyor ve daha iyi şeyler yapmaya teşvik ediyor. Bu etkinlikler yapılırken bizler çok yoğun oluyoruz ve sizlerle arzu ettiğimiz gibi ilgilenememenin mahcubiyetini yaşıyoruz İşte bugün böyle bir kahvaltıda bir araya gelip bu etkinliklerimizi taçlandıralım istedik. Değerli dostlarımız. Bugün aynı zamanda Adım Bale’mizin de kuruluşunun 5. Yılı. Bu mutlu günümüzü de sizlerle paylaşmak istedik. Okulumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen sevgili aileme, değerli eğitmen kadromuza, kıymetli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kömürcü konuşmasını ardından kuruluş yıldönümü pastasını kestiler

(HABER-ERCAN DEMİR)

adım bale zonguldak haberleri mustafa kömürcü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017