‘Sermayesiz tek iş eleştirmek’

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, SMS ve takvim projesi hakkında bilgiler verdi.

‘Sermayesiz  tek iş eleştirmek’
Bu içerik 3492 kez okundu.

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, SMS ve  takvim projesi  hakkında bilgiler verdi.

2’inci Lig’de olmalarına rağmen hiçbir yerden destek görmediklerini belirten Caner, ‘ Düştük mü, çıktık mı  belli değil.’ diye konuşarak takıma sahip çıkılmasını istedi. Eleştiri yapanların yarısının SMS kampanyasına  katılmaları durumunda  takıma önemli bir katkı sağlanacağını ifade eden Caner,’ Sermayesiz yapılan tek şey eleştiri. Bu da Zonguldak’ta çok iyi yapılıyor’ ifadelerini kullandı.

SMS’de 1000’i BULAMADIK

4 sene önce başlattıkları SMS kampanyasında 500’ü geçemediklerini, şu anda 350 civarında olduğunu belirten Caner ‘Sermayesiz tek iş eleştirmek ‘diye konuşarak sözlerini şöyle sürdürdü:

” SMS kampanyamız 4 yıldır devam ediyor. Z Kömürspor yazın 8071’e gönderiyorsun. Gelen mesajı onaylıyorsun. Ayda sadece 5 TL kesiliyor. Bunun 4 TL’si Zonguldak Kömürspor hesabına, 1 TL’si kullanıcı operatör şirketine  kesiliyor. Ne yazık ki, 4 yıldır bu kampanya’da 1000’e ulaşamadık.  Şu anki sayı 350-400 civarı değişiyor. Zonguldak’ta 400 kişi mi yaşıyor? Her gün sayı yükseleceğine geri düşüyor. SMS  kampanyasında 1000’i bulamazken eleştirmeye geldiği zaman mangalda kül bırakmıyorlar. Ben her zaman söylüyorum. Sermayesi olmadan yapılan tek iş eleştirmek. Bu da en güzel Zonguldak’ta yapılıyor. O eleştirenlerin yarısı  SMS kampanyasına üye olsalar sayı 3000-4000 rakamlarına ulaşırdı. Biz  tüm imkanları zorlayarak bu takımı iyi bir yere getirmek için çalışıyoruz. Başta Valimiz, Adana’ya tayini çıkan Emniyet Müdürümüz olsun, Belediye Başkanımız olsun, hepsi bize destek veriyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.Yeni gelen Emniyet Müdürümüz de  destek olacağını söyledi. Hepsine teşekkür ediyoruz. Bir kent birlik beraberlik içinde olursa  başarı gelir. Onun için SMS  kampanyasına destek olalım. Her yılbaşı olduğu gibi bu sene de takvim çalışmamız olacak. Takvimler şu anda  hazırlanıyor.

ÇORBADA SİZİN DE TUZUNUZ OLSUN

Ben buradan milletvekillerinden  bir kez daha istekte bulunmak istiyorum. Bu kentin 5 tane vekili var.Bana küsmesinler, darılmasınlar. Defalarca söyledim. Buradan bir kez daha sormak istiyorum. Bu 5 vekilimiz neden Zonguldak Kömürspor’u gözardı ediyor.Biz olumsuz bir şey mi istemişiz? Kötü bir söz mü söylemişiz? Neden uzak kalıyorlar? Çıksınlar söylesinler.Biz herkese eşit mesafedeyiz. Bizim vekillerimiz ‘ Şuradan bu kaynağı buldum’  ‘Zonguldakspor için şunu yaptım’ neden diyemiyor? Biz kimseyi zorlamıyoruz. Kimseye yalan konuşmuyoruz. Gönülden  yardım istiyoruz.Bu takımın her şeyi şeffaf. Kim ne verdi ise bu takımın futbolcularına ve kulübe gitmiştir. Ben Lütfen özellikle siyasilerimizden biraz duyarlılık göstermelerini bekliyorum. Destek veren herkese de teşekkür ediyorum”

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldak haberleri haber son dakika süleyman caner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM