TÜFAD toplanıyor

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TÜFAD toplanıyor
Bu içerik 806 kez okundu.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği  Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 Ankara’da yaptıkları Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısında önemli kararlar aldıklarını, bu kararları Pazartesi günü yönetim kurulu üyelerine anlatacağını belirten Birdal, yaptığı açıklamada şunları söyledi,”   TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Pazartesi ve Salı günü Ankara’da yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu  toplantısına katıldık. Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısında aldığımız kararları buradaki arkadaşlarımıza anlatacağız. TÜFAD Zonguldak Yönetim Kurulu olarak Pazartesi günü bir araya geleceğiz.  Açılacak olan antrenör kursları var. Seçmeler yapılacak. Tüm bunlarla ilgili yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı bilgilendireceğiz.

Ayrıca Genel Başkanımız İsmail Dilber, İtalya’da yapılan Avrupa Antrenörler Birliği Yönetim Kurulu seçimlerinde  49 delegenin tamamımın oyunu alarak ikinci başkanlığa seçildi. Bu da bizi mutlu etti.Ben  İsmail Dilber başkanımıza bir kez daha başarılar diliyorum. Tüm bu konularda  Pazartesi günü yapacağımız yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarımızı bilgilendireceğiz”

HABER: ERCAN AYGÜN

ahmet birdal tüfad zonguldak haberleri son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017