6 yaşında...

6 yaşında...
Bu içerik 1821 kez okundu.

Zonguldak’ta kuruluşunun 6. yıldönümün kutlayan Pamukkale Turizm, Zonguldaklıların tercihi olmayı sürdürüyor.

Pamukkale Turizm Araç İçi Hizmet birim Amiri Yunus Emre Akbıyık, Zonguldak bölgesine güzel ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmeti getirdiklerini söyledi.

 

Pamukkale Turizm olarak 6.yaşına Zonguldak’ta girmenin mutluğunu yaşadıklarını belirten Akbıyık şöyle dedi: “Zonguldak’ta kuruluşunun 6. yıldönümün kutlayan Pamukkale Turizm, Zonguldaklıların tercihi olmayı sürdürüyor.

Pamukkale Turizm Araç İçi Hizmet birim Amiri Yunus Emre Akbıyık, “6. yılı Zonguldak bölgesine güzel ve kaliteli hizmet anlayışımızla beraber hizmeti getirdik. Pamukkale turizm olarak 6.yaşına Zonguldak’ta girdi bugün. Başarılı hizmetlerimizle, kaliteli güler yüzlü personellerimizle Zonguldak’ta kaliteyi ön plana çıkardık. Yolcu potansiyelimiz Zonguldak’ta güzel ve umduğumuz şekilde. Bu sebeple güzel bir hizmeti Zonguldak halkına sağlamış bulunuyoruz. Ben tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Zonguldaklılara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Pamukkale Turizmin Zonguldak’ta 6.yılını şimdiden kutluyorum.”

ZONGULDAK’TAN TÜRKİYE’YE...

Güzergahlar hakkında bilgi veren Akbıyık şöyle dedi: “Özellikle Zonguldak’tan Ankara güzergahımız var. İstanbul bölgesi var. Ege ağırlıklı bir firmayız. Bursa’ya, Yalova’ya, Adapazarı’na, Balıkesir’e, tabi oradan İzmir’e ve İzmir’den kollara ayrılıyor bunlar. Didim, Marmaris, Datça, Kuşadası, Aydın Nazilli, Denizli’ye, yani Zonguldak’tan akla gelebilecek Ege’ye tüm seferlerimiz şu anda mevcut. Zonguldak’tan tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

PAMUKKALE KALİTE DENİNCE AKLA GELEN İLK FİRMADIR..

Özellikle yolcunun araç içindeki hizmetleri hakkında bilgi veren Akbıyık, kalite denice akla gelen ilk firma olduklarını beli8rterek şöyle devam etti:

“Pamukkale turizm kaliteli bir firma. Kalite denilince akla ilk gelen firmayız. Kalite denilince araç içinde yolculara tutum ve davranışlar ile ilgili hizmet anlayışımız geliyor. Bizim araç içinde yolculara karşı ikram servislerimiz çok güzel. Hem ikram servisimizde Dardanel’in kaşan servisimiz var ve yolcumuza ikram ediyoruz ve birde bizimle seyahat eden tüm yolcularımız İstanbul’dan Zonguldak’a gelirken özellikle Akçakoca’da deniz manzarası eşliğinde Türk kahvesi tadacaklardı. Tüm varış ikramlarımızda Türk kahvesi ikramlarımız mevcuttur. Araçlarımızda demleme çay hizmetlerimizde var ve buda çok ilgi görüyor. Araç içinde sandiviç olarak kaşar peyniri., demleme çay ve Türk kahvesi ikramlarımızla, güler yüzlü hizmet personellerimizle yolcu memnuniyetini sağlamamızdan dolayı Zonguldak’ta kaliteli hizmeti Zonguldak halkını sunmuş oluyoruz.”

(HABER/ERCAN DEMİR)

pamukkale zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM