CHP İl Danışma Kurulu 26 Kasım’a ertelendi

​CHP İl Başkanı Ahmet Altun, partisinin 13 Kasım’da yapacaklarını duyurdukları İl Danışma Kurulu Toplantısı’nın 26 Kasım’a ertelendiğini açıkladı.

CHP İl Danışma Kurulu 26 Kasım’a ertelendi
Bu içerik 748 kez okundu.

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, partisinin 13 Kasım’da yapacaklarını duyurdukları İl Danışma Kurulu Toplantısı’nın 26 Kasım’a ertelendiğini açıkladı.

Başkan Altun, ayrıca pazar günü gerçekleştirilen Merkez İlçe Danışma Kurulu toplantısını değerlendirdi.

 

 

Cumhuriyet halk partisi (CHP) Zonguldak İl Danışma kurulu Toplantısı 26 Kasım tarihine ertelendi.

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, partisini 13 Kasım’da yapacaklarını duyurdukları İl Danışma kurulu toplantısının 26 Kasım tarihine ertelendiğini belirtti.

Ahmet Altun ayrıca Pazar günü gerçekleştirilen Merkez İlçe Danışma Kurulu toplantısını da değerlendirdi.

Altun ayrıca Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek ancak yaptıkları hizmetleri halka duyurmakta sıkıtı çektiğini kaydetti.

Ahmet Altun gazetecilerin gündeme ilişkin soruların cevapladı:

13 KASIM’DA YAPACAĞIMIZ TOPLANTIMIZI 26 KASIM’A ERTELEDİK

Pazar günü yapılan Merkez İlçe Danışma Kurulu toplantısını değerlendiren CHP İl Başkanı Ahmet Altun, “Tüzüğümüz gereği CHP il başkanlığı İlçe Danışma Kurulu Toplantılarının 8. Dün sendika salonunda tamamladı. 300 kişi kadar katılım vardı. Herkesi görsel ve yazılı basında davet ettik. Gelenlere teşekkür ediyorum. İl Danışma Kurulu toplantımız 12-13 Kasım tarihleri arasında Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, tüm milletvekillerini ve parti meclis üyelerini toplantıya davet etti. İl Danışma Kurulu Toplantımızı 26 Kasım’a erteledik. Toplantımız saat 13.00’de GMİS Salonu’nda yapılacak.” Dedi.

EBRU UZUN AKSAKLIK GÖRDÜYSE BUNU DÜZELTMEK KENDİ ELİNDE

Merkez İlçe başkanı Ebru Uzun’un parti için öz eleştirisini de değerlendiren CHP İl Başkanı Ahmet Altun şöyle dedi:

“Benim altımda 8 tane ilçe başkanı var. Bunlardan bir tanesi de Ebru Hanım. Ebru Hanım göreve geleli 11 ay oldu. Bu zaman zarfında hangi aksaklığı gördüyse bunu düzeltmek kendi elinde, sanıyorum orada düzelteceği aksaklıkları dile getirmiş olabilir. Öyle değerlendiriyorum”.

SEÇİLMİŞLERİN KONUŞMALARINA DİKKAT ETMESİ GEREKİR

Pazar günü yapılan merkez ilçe danışma toplantısında Milletvekili Şerafettin Turpçu ile Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i arazında yaşanan polemik için, “Seçilmişlerin konuşmalarına dikkat etmesi gerekir “ diyerek uyardı. Altun, dün (Pazar) yapılan toplantıda milletvekili Turpcu ile Başkan Akdemir arasında yaşanan polemikle ilgili şunları söyledi:

 “Sayın Milletvekilimiz seçilmiş, il belediye başkanımız da seçilmiş. Divandaki il başkanı seçilmiş. Seçilmişlerin orada konuşmalarına dikkat etmesi gerekir. Danışma Kurulu toplantısındaki görüşmelerin partinin gidişi hakkında görüş beyan etmeleri lazım ki, il ve ilçe başkanları da orada çıkan fikirler üzerinde yol haritasını belli etsin. Ama olaylar bir noktaya geliyor, kişiselleşiyor. Kişiselleşmenin özel kapılar arkasında konuşulması taraftarıyım, ulu orta her şeyin söylenmemesi taraftarıyım. Sayın Şerafettin Turpcu ile Muharrem Başkan arasında ki olayların pek bizle alakası yok. İkisinin arasında olan bir şey.”

AKDEMİR HİZMETLERİNİ HALKA DUYURMAKTA SIKINTI ÇEKİYOR

Zonguldak Belediye Başkanın çok iyi çalışmalar yaptığını belirten Altun, “Muharrem Başkanın bu şehirde uzun zamandır yaşayan bir insan olarak çalışmalarını takip ediyorum. İyi yolda olduğuna inanıyorum. Ancak dün de gündeme geldi. Kırsalda, mahallelerde bir yığın çalışması var. Bu çalışmaları vatandaşa izah edemediği için sanki çalışmıyormuş gibi imajı var. Neler yapıp neler yapmadığını halka kendisi izah edecektir.” Diye konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki’nin Zonguldak’a gelmesini değerlendiren Ahmet Altun “Sayın Bakanımız normal bir vatandaş gibi geldi ve gitti. Düne kadar yapılan icraatın aynısı yapıldı. Hükümet kanadından her gelen bir akşam kalıyor ya da kalmıyor ‘Allahaısmarladık’ deyip gidiyor. Bundan başka söylenecek bir şey yok” diyerek sözlerini tamamladı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

ahmet altun zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM