Tosun'dan Ziyaretler...

Tosun'dan Ziyaretler...
Bu içerik 1176 kez okundu.

 

AK parti İl Başkanı Zeki Tosun’a ziyaretlerinde sürpriz doğum günü yapıldı

‘2013'de format attırdım 3 yaşındayım’

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetimi bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Tosun ilk ziyareti Jandarma Alay Komutanı Haluk Selvi'ye yaptı. Ziyaret basına kapalı yapıldı.

Tosun ve beraberindekiler ardından geçtiğimiz günlerde Zonguldak Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Metin Turanlı'ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetimi, daha sonra Kızılay Şube Başkanı Nihat Aygün'e ziyarette bulunarak Kızılay Haftasını kutladılar.

Kızılay’ın önemine vurgu yapan İl Başkanı Zeki Tosun: “Ddayanışma duygusunu sağlayan bir kuruluş. Nihat Aygün Kızılay’ı Zonguldak'ta en iyi şekilde temsil ediyor. 15 Temmuz'da gece, gündüz meydanlardaydılar. 27 günlük dönemde verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Kızlayı Şube Başkanı Nihat Aygün'de: "Türk Kızılayı’nın çalışmalarını köylerde, okullarda anlatıyoruz" dedi.

Konuşmaların Ardından Aygün, 57'nci yaşına giren Zeki Tosun'a birde doğum günü pastası sürprizi yaptı. Dilek tutup mumları üfleyen Tosun'un mutluluğu gözlerinden okundu.

2013'de format attırdığını vurgulayan Tosun: "57 yaşına girdim ancak, ben 3 yaşındayım. Zonguldak bizden çok görev bekliyor. Dimdik ayaktayım. Başkanımın jestine teşekkür ederim" dedi.

 

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, sırasıyla İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi’ye nezaket ziyareti, Kızılay Haftası nedeniyle Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün ile göreve yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’yı makamında ziyaret etti.

ZİYARET ANISINA BİRLİKTE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

İlk olarak İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi’yi makamında ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, çıkışta birlikte ziyaret anısına toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

KIZILAY TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR

Ardından ise Kızılay Haftası olması nedeniyle Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi başkanı Nihat Aygün’ü makamında ziyaret etti.

Tosun, Kızılay’ın Türkiye’ni en önemli sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek şöyle dedi: “Bugün yönetim kurul arkadaşlarımız ile beraber Kızılay Haftası münasebetiyle başkanımız Nihat Aygün beyi ziyarete geldik. Tabi Kızılay Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Türk insanın içinde her zaman var olan yardımlaşma, paylaşma duygusunu en yüksek seviyede yapan kuruluşlarımızdan bir tanesi. Tabi kendileri de Kızılayı Zonguldak’ta çok iyi bir şekilde temsil ediyorlar. Biz bunu 15 Temmuz darbe girişiminden sora 27 gün meydanlarda gece gündüz kendisiyle beraber yaşadık. Tabi biz bu ziyareti daha önce de yamak istiyorduk ama bu hafta Kızılay Haftası’na denk geldiği için daha anlamlı oldu. Biz kendisine 27 günlük dönemde verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendileri burada başarılı bir çalışma yapıyorlar ve çok gayretliler. Onların sayesinde Kızılay Zonguldak’ta iyi yerlerde. Kızılay için söyleyecek fazla bir şey şok. Görüyorsunuz nerede bir dara düşen olsa, sıkıntılı bir durum olsa her zaman Kızılay orada. Allah hepsinden razı olsun. Allah onların varlığın daim etsin, eksik bırakmasın bizi onlardan. Ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve Kızılay haftalarını da kutluyorum tekrar”

AYGÜN: ZİYARET BİZİ MUTLU ETTİ

Zeki Tosun ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür eden Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi başkanı Nihat Aygün, “Bu hafta Kızılay Haftası. Türkiye genelinde tüm şubelerimizde kutlanıyor ve çeşitli etkinlikler yapıyoruz. hem köylerde hem de şehir merkezlerinde. Aynı zamanda okullarımızı da ziyaret edip Türk Kızılayını anlatıyoruz. Türk Kızılayı’nı çalışmalarını anlatıyoruz. Bu güzel günde bizi Zonguldak AK Parti İl Başkanımız ve yönetim kurum üyeleri unutmadıkları için, bizi ziyaret ettikleri için kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum. Benim söyleyeceklerim bu kadar” diye konuştu.

EMNİYET ZİYARETİNE BASIN ALINMADI

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki tosun ve beraberindekiler son olarak İl Emniyet müdürlüğüne atanan Ahmet Metin Turanlı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ancak ziyarete basın mensupları alınmadı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri zeki tosun haber son dakika kızılay nihat aygün doğumgünü sürpriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017