AK Parti'den Kızılay'a Tebrik Ziyareti...

AK Parti'den Kızılay'a Tebrik Ziyareti...
Bu içerik 384 kez okundu.

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası Dolayısıyla Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman , Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman ve Yönetim Kurulu üyeleri , Zonguldak Kızılay Şube Başkanı Nihat Aygün'ü ziyaret ettiler.  

Kızılay Haftalarını kutlamak ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra , Meydanları yalnız bırakmadıkları ve halka hizmet etmelerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman , Kızılay Türkiye de yardım konusunda önemli projelere imza atmış bir kurumdur . Kızılay ın Zonguldak a kattığı çok faydalar vardır . Özellikler 15 Temmuz darbe girişiminden sonra meydanları yalnız bırakmayıp , halkımıza hizmet ettikleri teşkilatım adına teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaretten Duymuş Olduğu Memnuniyeti Dile getiren Kızılay Şube Başkanı Nihat Aygün , Kızılay nerede bir sıkıntı varsa oradadır .Türk Kızılay ın olmadığı hiç bir yer yok .Nerede kana ihtiyaç varsa oraya yetişmekle yükümlüyüz diyerek Demokrasi Nöbetlerinde hep birlikte meydanlarda güzel bir imtihan verdik dedi.

Ardından Hatıra fotoğrafı çektirdiler. (Haber: Cem Açıkgöz) 

 

ak parti metin karaduman zonguldak haberleri kızılay nihat aygün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017