MİNİK ÖĞRENCİLERE TÜRK KIZILAYI TANITILDI

MİNİK ÖĞRENCİLERE TÜRK KIZILAYI TANITILDI
Bu içerik 627 kez okundu.

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi tarafından Kızılay Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında ana okulları ziyaret edildi minik öğrencilere Kızılay tanıtıldı, onlara hediyeler verildi.

Türk Kızılay Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün, Kızılay Haftası kapsamında dün Mithatpaşa ve merkez Anaokullarının ziyaret edildiğini, yarında Mithatpaşa ve merkez Anaokullarının ziyaret edileceğini belirtti.

Kızılay Haftası kapsamında ayrıca köy okulların ziyaret edilerek öğrencilere giysiler dağıtılacağını da belirten Nihat Aygün, hata boyunca kendilerini ziyarete gelen ve gelecek olan konuklarına da teşekkür etiğini kaydetti.

Kızılay haftası kapsamında gerçekleştirilen çalışmaları anlatan Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün şunları söyledi: “Kızılay haftamız nedeniyle programlarımızdan biride ilkokul ve anaokulları ziyaret ederek çocuklarımıza Kızılay haftası nedeniyle Kızılay’ı anlatmak, tanıtmak. Çarşamba günü itibariyle de yine Mithatpaşa veMmerkez Anaokulunu ziyaret ettiler. Orada onlara hediyeler dağıttılar, Kızılay’ı anlattılar.”  (HABER-ERCAN DEMİR)

kızılay nihat aygün zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017