BAKAN ÖZHASEKİ İL DANIŞMA KURULUNA KATILIYOR

BAKAN ÖZHASEKİ İL DANIŞMA KURULUNA KATILIYOR
Bu içerik 711 kez okundu.

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ZÜLEYHA ARIMAN, “ÇEVRE BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ, İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILACAK” DEDİ

 

AK Parti Zonguldak İl Kadın kolları Başkanı Züleyha Arıman, Pazar günü yapılacak olan İl Danışma kurulu toplantısına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılacağını söyledi.

Bugün yapılan İl Kadın Kolları yönetim kurulu toplantısını değerlendiren Züleyha Arıman, toplantıda Pazar günü yapılacak olan İl Danışma kurulu toplantısı hazırlıklarını konuşulduğunu ve toplantıya Bakan Özhaseki’nin de katılacağını belirterek şöyle dedi:

“İl yönetim kurulu toplantımızı yaptık. Pazar günü Çevre ve Şehircilik bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki gelecek. O da son anda beli oldu. ve bizde ona göre Sayın Bakanımız geldiğinde danışma Meclisi toplantımızı yapalım istedik. Bizde bugün haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı yaptık kadın kolları olarak. İlk gündemimi zaten danışmaydı. Danışmada zaten herkesin orada olması gerektiğini ve tüm bayanlar olarak tam kadro olmada olacağımız belirttik”

Arıman ayrıca Pazartesi günü de ihtiyaç sahipleri yararına kermes düzenleyeceklerini ve bunun hazırlıklarını konuştuklarını belirterek şöyle devam etti:

“Onun dışında birde pazartesi günü yapmayı düşünüyoruz bir aksilik çıkmazsa Acılık’ta bir kermesimiz olacak. Biz bu sene okular açıldığında bir çok öğrenciyi giydirdik. Ayakkabı ve kırtasiye yardımında bunduk. Bunlardan ödediklerimiz var ödeyemediklerimiz var. hem muhtaç olup ta sürekli gelen aileler var ihtiyaç bildiriyor ve bizde onun için bir yardım kermesi yapalım dedik ve bu yardım kermesini gerçekleştireceğiz Pazartesi, onun hazırlıkları konuştuk. Neler yapılacağı ve nereden ne alınacağı”

BAŞKANLIĞA EVET KAMPANYASI..

Arıman ayrıca toplantıda başkalığa evet kampanyası hakkında konuştuklarını belirterek, “Onun dışında gündemimiz de başkanlık gündemi vardı. Biliyorsunuz bir kampanyamız var başkanlığa evet kampanyası Onunla ilgili konuşuldu. Herkes katılım sağlasın diye” şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri züleyha arıman kadın kolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017