“KİLİMLİ BELEDİYESİ HİZMETTEN ACİZ”

“KİLİMLİ BELEDİYESİ HİZMETTEN ACİZ”
Bu içerik 2497 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu sert konuştu.

 

Kilimli’de Belediyecilik anlamında zafiyetin hat safhada olduğunu belirten AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, “Kilimli Belediyesi hizmetten aciz durumda” dedi.

 

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, Kilimli ilçesinde en çalışkan belediyenin Gelik Belediyesi olduğunu, Kilimli ilçe Belediyesi’nde ise belediyecilik anlamında afiyetin sürdüğünü söyledi.

İlçe danışma toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu şunları söyledi:

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE SİLAH ARKADAŞLARI VE VATAN UĞRUNA ŞEHİT OLAN TÜM AZİZ ŞEHİTLERİMİN RUHLARI ŞAD MEKANLARI CENNET OLSUN

“29 Ekim Cumartesi yapılan AK Parti Kilimli İlçe Danışma toplantımıza; İl yönetim kurulu üyelerimiz Nizamettin Şahin ve Keramettin Kuzuören, AK Pati Kilimli Belediye Meclis Üyelerimiz Dursun Bozma, Kamil Altun, AK Parti Çatalağzı Belde Başkanımız Kerem Güneş,  Gelik Belediye Başkanımız Burhan Sezgin, AK Parti Gelik Belediye Meclis Üyelerimiz Adnan Açıcı, Abdullah Eryiğit, Songül Duman, İlçe ve Belde Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı. Toplantımızda ilk olarak divan oluşturularak Divan Başkanlığına Burhan Sezgin, Katip Üyeliklerine ise; Hanife Bayraktar ve Abdullah Eryiğit seçildi. Divan oluşumunun ardından ise saygı duruşunda bulunduk ve İstiklal Marşımızın söylenilmesini ardından 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin anısına Ömer Halis Demir için yazılan 30 kuş adlı şiiri dinlenildi. Ardından konuşmalar gerçekleştirildi. Toplantımıza katılanlara teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız tekrar kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93.yıl dönümü Türk ulusunun kurduğu 17.devlet olan Türkiye Cumhuriyeti’nin yaşı kutlu olsun. Bu kutlu devleti bizlere emanet eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve vatan uğruna şehit olan tüm Aziz şehitlerimin ruhları şad mekanları cennet olsun. Bundan önce kurulmuş 16 devlet gerekse şuan hür ve özgür yaşadığımız devletimiz kolay kurulmadı. Bin bir düşman ile uğraşmakla kaldı bu millet bin yıldır ne hainlikler gördü bu millet burası Anadolu coğrafyası Mezopotamya bu verimli toprak üzerinde devlet kuran her ulusun başından bela eksik olmayacaktır. Bu düşmanlar milli kimliğini kaybetmiştir. Geçtiğimiz 15 Temmuz da kalkışma hareketinde yaşananları hep beraber gördük. Mademki düşman eksik olmayacak boş durmayacak ona göre uyanık olmak gerekir. Pekala ne yapmamız gerekir Devletimizi emanet edeceğimiz iradeyi seçerken dikkatli olup milletine devletine bağlı dava adamlarına sahip çıkacağız. Yapmış oldukları mücadelede onları asla yalnız bırakmayacağız. Ayrıca bugünün bireyleri olarak yarına tek bayrak tek millet tek devlet tek vatan İlkesine milletine bağlı çalışkan ve dürüst nesiller yetiştirmek mecburiyetindeyiz”

KİLİMLİ BELEDİYESİ HİZMET YAPMAKTAN ACİZ DURUMDA..

Konuşmasında Kilimli Belediyesi’ni hizmet yapmaktan aciz durumda olduğunu ve belediyecilik anlamında zafiyet yaşandığını belirten AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, ilçeye hizmet olarak tek çivi çakanın ise bizim hükümet olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Biz AK Parti Kilimli İlçe Teşkilatı olarak bu şehirde hareket ederek faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Memleket aşkı ile yanan yürekli liderlerin peşinde hizmet etmekteyiz. Gönüllü olarak yürüttüğümüz bu görevde bizleri motive eden ve enerji veren tek şey ilçemize kazandırdığımız hizmetlere sebep olmanın vermiş olduğu mutluluktur. Bugün baktığımızda ilçemizde tek çivi hükümetimiz tarafından çakılmakta. Belediyecilik anlamında zafiyet hat safhada. Kilimli Belediyesinin hizmet yapmaktan aciz. Yine gönlümüzden içimizden kopmuş en çalışkan belediye Gelik Belediyesidir. Umarım diğer bölgedeki belediyelere örnek olur kendisini buradan taktir ve tebrik ediyorum. Mevla’m ilçemizde nice hizmetler kazandırmayı nasip etsin”

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM