ZAMAN: BAROYA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

ZAMAN: BAROYA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR
Bu içerik 572 kez okundu.

CHP’Lİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ZONGULDAK BAROSUNU ZİYARET ETTİ

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Genel Meclisi üyeleri, Güven tazeleyerek yeniden Zonguldak Baro Başkanlığına seçilen İbrahim Kerem Ertem’i ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dedi

CHP İl Genel Meclisi Grup Başkan vekili Fikret Zaman, “Baro yönetime seçilen arkadaşları tebrik etme amacıyla CHP İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarla birlikte ziyaretlerine geldik. Yeni seçilen arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyoruz. Özellikle şu dönemde hukukun üstünlüğünü, yargının bağımsızlığının ne kadar önemli olduğu, demokrasinin ne kadar önemli olduğu ve bu anlamda da Baro ’ya çok büyük görevler düştüğünün farkındayız ve kendilerini hem destekliyor hem de her zaman yanlarında olacağımızı bildiriyoruz’’ Diye konuştu.

Zonguldak Baro Başkanı İbrahim Kerem Ertem ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Ertem, “CHP İl Genel Meclisi gurubuyla birlikteyiz, kendilerinin bize hayırlı olsun ziyaretinden dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız bu ziyaretten ziyadesiyle mutludur. Sayın Başkanımızın da ifade ettiği gibi özellikle olağanüstü döneme ilişkin olarak yaşanan hukuki süreçlere ve bu hukuki süreçlerden özellikle ‘’ savunma hakkının’’ içinde bulunduğu konu için önümüzdeki hafta sonu Ankara’da baro başkanlar toplantısı düzenleyeceğiz ve bu toplantı sonuna alınan kararlar doğrultusunda gerekli açıklamaları yapacağız. Ziyarete gelen üyelere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret anısına birlikte toplu hatıra resmi çektirildi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

chp zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM