AHMET ALTUN’DAN ZERRİN GÜNEŞ YORUMU

AHMET ALTUN’DAN ZERRİN GÜNEŞ YORUMU
Bu içerik 1408 kez okundu.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Altun, partiden istifa eden Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i eleştirdi.

 

Başkan Altun yaptığı açıklamada şunları söyledi: “CHP olarak bundan sonra sadece kazanmaya yönelik değil, parti ilkelerini benimseyen adaylar ile yola devam edeceğiz.”

 

 

 

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, Zerrin Güneş’in istifasını değerlendirdi.

Başkan Altun: “30 Mart yerel seçimlerinde Zerrin Güneş hanım CHP Saltukova Belediye Başkanı olarak aday gösterilmişti. Ben bu partinin  İl Başkanıyım. Ben göreve geldiğimden beri Zerrin hanımın CHP İl Başkanlığı binasına çıktığını tespit edemedim. Demek ki Zerrin hanım CHP’den aday gösterildiği zaman CHP ilkelerine uyabilecek sadık bir insan değilmiş. Ondan dolayı iki buçuk yıl sonra kendisi hür iradesiyle partimizden ayrılmıştır. Seçilirken ben 300’e yakın oy almıştır. Bin 300’e yakın insanı rahatsız etmiştir. Keşke istifa etmeseydi. Ama demokrasi var. Benim söyleyebileceğim bundan sonraki yaşantısında başarılar dilemek” dedi.

BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI GÜZEL

Zonguldak Belediyesi’nin çalışmalarını da değerlendiren Ahmet Altun: “Belediyemizin çalışmaları güzel gidiyor. Pazar günü yağan baskın yağmurda Zonguldak merkezi sel basmadı. Demek ki iyi yolda çalışmalar devam ediyor” dedi.

KILIÇDAROĞLU’UN GELİŞ TARİHİ BELLİ DEĞİL

Altun ayrıca, 13 Kasım’da İl Danışma Kurulu Toplantısının yapılacağını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak’a geliş tarihini ise henüz netleşmediğini söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zerrin güneş chp zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017