Çaturoğlu; Süleyman Savaş Erdem’i ziyaret etti

​AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’e hem hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çaturoğlu; Süleyman Savaş Erdem’i ziyaret etti
Bu içerik 1595 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Çaturoğlu, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “OYAK Genel Müdürlüğüne atanan Süleyman Savaş Erdem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundum ve ziyaretimizde özellikle Kdz. Ereğli ve bölgemizin taleplerini ilettim. Genel Müdür Erdem’e; ERDEMİR’in Ereğli’miz ve Ülkemiz için hayati öneme sahip gözbebeği bir kuruluşumuz olduğunu, ekonomik ve sosyal yönden Ereğli’miz ve bölgemizin kalkınmasına çok büyük katkılar sağladığını, ancak ERDEMİR’in özelleştirildikten sonra satış, satın alma (tedarik),nakliyat,liman hizmetleri,yerel yönetimle ilişkiler ile kurumsal ve sosyal sorumluluk politikalarının Ereğli’mizin ve bölgemizin aleyhine geliştiğini, bunun tüm kesimler tarafından memnuniyetsizlikle karşılandığını ve ERDEMİR’in bu konularda azami oranda Ereğli ve bölge insanına yüzünün dönmesi gerektiğini belirttik.

Bununla birlikte ERDEMİR AR-GE merkezinin açılış töreni esnasında bizzat Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır tarafından sözü verilen Erdemir 50. Yıl Metalürji ve Kimya Fakültesinin akıbetini sorduk. Tüm bu konuların Ereğli ve bölgemiz halkı adına takipçisi olduğumuzu da ifade ettik.

Genel Müdür Erdem, tüm bu konularla ilgili olarak kurumun kendisine verdiği yetkiler çerçevesinde ve üst düzey yöneticilerle de görüşmek suretiyle ayrıntılı olarak çalışacaklarını ifade ettiler. İleriki günlerde bu çalışmaların değerlendirileceği bir toplantının yapılması kararlaştırılmak suretiyle ziyaretimiz sona ermiştir.”

ak parti süleyman savaş erdem zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM