"BEBEK KATİLİ ASILMADAN UYKU HARAMDIR BİZE”

Bu içerik 728 kez okundu.

Zonguldak Şehit Aileleri ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz: "İmralı’da yatan bebek katili Apo atılmadan bize uyku haramdır" dedi.

Mustafa Yorulmaz Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli'nin getirin imzalayalım açıklamasının ardından Başbakan Binali Yıldırım'ın da meclise getireceğiz açıklamasıyla devam eden idam tartışmasını değerlendirdi. Yorulmaz yasasının meclisten bir an önce çıkmasını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Yorulmaz ayrıca: "Bebek katili Apo asılmadığı sürece uyku haramdır bize" dedi.

Mustafa yorulmaz yaptığı açıklamada sözlerine şu şekilde devam etti:

“İdamın gelecek olması biz şehit aileleri için Türkiye çapında sevindirici bir olay bu. İnşallah 1997’deki idam kararı tekrar meclise getirip onaylarlar. Şu anki Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın İdamı istemesi ve yanı sıra MHP liderinin de idamı getirin bu işi bir an evvel bitirelim demesi bizi şehit aileleri olarak sevindirdi. Bizde federasyon olarak bu işin takipçisi olacağız. Bu idam gelirse çocuklarımızın kemikleri sızlamaz diye düşünüyorum.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

mustafa yorulmaz zonguldak haberleri idam şehit aileleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017