YENİ LİDERİMİZ KARAMOLLAOĞLU

YENİ LİDERİMİZ KARAMOLLAOĞLU
Bu içerik 874 kez okundu.

SAADET PARTİSİ ZONGULDAK İL BAŞKANI SADIK KAR, “YENİ GENEL BAŞKANIMIZ TEMEL KARAMOLLAOĞLU’DUR” DEDİ

 

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, yeni genel başkanlarının artık Temel Karamollaoğlu olduğunu söyledi.

Kongreye katıldıklarını belirten Sadık kar, “Saadet Partimizin 6.cı olağan kongresi sonucunda yeni Genel başkanımız Temel Karamollaoğlu’dur. Yolumuza yeni genel başkanız ile devam ediyoruz” dedi.

Kar yaptağı açıklamada şöyle devam etti:

“Zonguldak İl teşkilatı olarak Ankara’da ki kongreye büyük bir katılımla katıldık ve 3 otobüs kaldırdık Zonguldak’tan. Ve çok güzle bir kongre oldu. Çok nezih bir kongre oldu. Genel başkanımız değişti. Yeni genel başkanımız Sivas eski belediye Başkanı temel Karamollaoğlu oldu. Büyük bir ilgi, büyük bir coşku ve heyecan vardı zaten kongrede. Güzel oldu. İnşallah Türkiye içinde gelecek içinde hayırlı olacak, güzel olacak diye düşünüyoruz. İnşallah bu kongre bundan sonrası için hem Türkiye için hem İslam coğrafyası için ve hem de bizler için hayırlara vesile olacaktır diye düşünüyordum. Yeni genel başkan ile birlikte genel merkez yönetim bazıda ufak tefek değişiklikler olabilir. Kendi kadrosunu oluşturma gayret eder, çalışacağı insanları seçmeye gayret eder ama bu yeni değişti, yeni kadrolar dediklerimiz alt yerlere, iller, ilçelere sirayet edecek kadar büyük bir değişim söz konusu olamaz. Genel merkezde kendi çalışacağı kadroyu tabiî ki genel başkanımız seçecektir. Bizde üste itaat vardır ve bizim için genel başkan kim olursa olsun bu hedefe kilitlenmiş olan Milli görüş hedeflerine kilitlenmiş olan tüm insanlar bizim için farklı değillerdir. Kim olursa olsun eğer bu hedefe gidiyorsa bizim için itaat şarttır, devam ederiz inşallah”

(HABER-ERCAN DEMİR)

sadık kar saadet partisi zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017