Sütün insan sağlığı üzerine olumlu ve olumsuz etkileri semineri

​Mevlana Programı kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünde ders veren Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim elemanı Doç. Dr. Nazile İsgenderova, ‘Sütün İnsan Sağlığı Üzerine Olumlu ve Olumsuz Etkileri’ başlıklı bir seminer verdi.

Sütün insan sağlığı üzerine olumlu ve olumsuz etkileri semineri
Bu içerik 5927 kez okundu.

Mevlana Programı kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünde ders veren Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim elemanı Doç. Dr. Nazile İsgenderova, ‘Sütün İnsan Sağlığı Üzerine Olumlu ve Olumsuz Etkileri’ başlıklı bir seminer verdi. 
Çaycuma Konferans Salonu’nda yapılan seminere öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımı yoğundu. Sunumu öncesinde Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi ve Azerbaycan hakkında da bilgilendirme yapan Doç. Dr. Nazile İsgenderova, sunum sonunda Gıda Mühendisliği öğrencilerinden gelen soruları yanıtladı. Etkinlik bitiminde Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özge Duygu Okur, Gıda Mühendisliği Bölümü’ ne sağladıkları bilimsel destekten dolayı Doç. Dr. Nazile İsgenderova’ ya teşekkür ederek, teşekkür belgesi ve hediyelerini takdim etti.

beü seminer zonguldak haberleri Nazile İsgenderova
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017