satılık köpek satılık kedi
Advert

Kılıçdaroğlu geliyor

Kılıçdaroğlu geliyor
Bu içerik 1342 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak’a geleceği bildirildi.

CHP Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun,  “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak ilçelerinden birine sonrada Zonguldak merkeze gelme ihtimali var. Sayın Genel Başkanımız açılış ve panele katılacak. Günü ve saat kesinleştiğinde sizlere bilgi olarak vereceğim” diye konuştu.

13 KASIM’DA CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANIYOR

Altun ayrıca, “13 Kasım 2016 tarihine Genel Maden İşçileri Sendikası Konferans salonunda Zonguldak Cumhuriyet Halk Partisi İl başkanlığımızın Danışma Kurulu toplantımız var. Tüm ilçelerimiz, belediye başkanlarımız, üyelerimiz ve delegelerimiz davetlidir. Herkes gelir görüşlerini, düşüncelerini aktaracaklardır. Genel merkeze de davet göndereceğiz” diye konuştu.

AKDEMİR ÇALIŞMALARINI HALKA İYİ ANLATAMIYOR..

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in çalışmalarını da değerlendiren CHP İl başkanı Ahmet Altun, “Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Muharem Akdemir kişilik olarak çok iyi ve aynı zamanda çok iyi bir Belediye Başkanımızdır. Zonguldak belediyesi çok güzel hizmetler yapıyor. Çok iyi çalışıyor. Akdemir’in ekibi de çok tecrübeli. Ancak Muharrem başkanımız yaptığı çalışmaları halka iyi yansıtamıyor. Halka iyi anlatamıyor ve dolayısıyla bir sıkıntı yaşanıyor. Muharrem Akdemir başkanımızın bu eksikliğini gidermesi gerekiyor” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber soh dakika ahmet altun kemal kılıçdaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 27 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 27 NİSAN 2017
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU