Burak döndü: '10 gün içinde hazır olurum'

Burak döndü: '10 gün içinde hazır olurum'
Bu içerik 855 kez okundu.

Sakat olduğu için takımdan uzak kalan Burak Et, İstanbul’da yapılan tedavisinin tamamlanmasının ardından şehre dönerek çalışmalara başladı

 

Sakatlığı sebebi ile 3 haftadır takımdaki yerini alamayan  Burak  Et’in İstanbul’da yapılan tedavisi tamamlandı. Zonguldak’a dönen tecrübeli futbolcu, düz koşulara başladı.

 Dün’den itibaren koşulara başlayan Burak Et antrenman eksiğini gidermeye ve sakat olan dizini güçlendirmeye çalışıyor.

10 gün içinde hazır hale geleceğini belirten

 Burak Et,  durumu hakkında şu bilgileri verdi: “Her şeyden önce takımdan uzak kaldığım için çok üzgünüm. 3 haftadır forma giyemiyorum. Takım arkadaşlarım  sahada ellerinden geleni yapıyorlar. Son oynanan  maçta galip gelerek  şeytanın bacağını kırdık. İhtiyacımız olan bir galibiyetti. İnşallah  bundan sonraki süreçte bu  galibiyet serisine devam ederiz.”

KARARI HOCA VERİR

10 gün içinde  hazır hale geleceğini belirten Burak Et, oynayıp oynamayacağı konusunda son kararın Şenol Demir tarafından verileceğini belirterek şunları söyledi: “Sakatlığıma gelince  antrenmanlara başladım. Takımdan ayrı olarak düz koşu yapacağım. Yaklaşık 3 haftalık bir tedavi süreci geçirdim. İnşallah bu sakatlık bir daha  yaşanmaz. Çünkü kıkırdak kendini yenilemeyen bir hürce olduğu için tekrarlama olasılığı var. Biz güçlendirme yaparak tedbirleri alacağız. Tam olarak 10 gün içinde hazır olurum diye düşünüyorum. Forma takdiri ise hocamızın. Ben 10 güne kadar hazır olurum. Oynayıp oynamayacağım hocamızın takdiridir. Bu karara biz saygı duyacağız. Her an oynayacakmış gibi kendimizi hazır tutacağız.”

HABER: ERCAN AYGÜN

burak can et zonguldakspor kömürspor haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017