ULUPINAR; FEDAKAR MUHTARLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN…

ULUPINAR; FEDAKAR MUHTARLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN…
Bu içerik 589 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, 2015 de resmileşen 19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili kutlama mesajı yayımladı.

 

Ulupınar mesajında; “Yereldeki demokrasimizin en eski örneği olan, tarihi 1829 lara dayanan muhtarlık köy ve mahalle sakinlerine karşı kurumları temsil etmektedir.

Vatandaşlarımızın devletle ilgili konularında başvuracakları ilk merci muhtarlarımızdır.

Ülkemizde, 50 bine varan köy ve mahalle muhtarlarımız milletimize zor şartlarda gece gündüz demeden hizmet ederek devlet ile arasında köprü oluşturup, bulundukları ortamlarda gerek milleti gerekse devleti temsil etmektedirler.

Çağdaş katılımcılığın sağlanmasında önemli görev alan muhtarlarımızın sosyal hak ve maaşlarında iktidarlarımız döneminde iyileştirmeler yapılmıştır. Muhtarlarımızın imkanlarını daha üst seviyelere ulaştırmak içinde AK Parti ve hükümet olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın gündeme getirdiği ve 2015 yılında resmileşen tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, cefakar ve fedakar muhtarlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum.” görüşlerine yer verdi.   

 

 

 

 

 

 

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika özcan ulupınar muhtarlar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017