Fener sahası ışıl ışıl olacak

ASKF Başkanı Kemal Demir, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e Fener Sahasının ışıklandırılması konusunda verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Fener sahası ışıl ışıl olacak
Bu içerik 1368 kez okundu.

ASKF Başkanı Kemal Demir, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e Fener Sahasının ışıklandırılması konusunda verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi  Metin Malkoç ve Belediyespor Kulüp Başkanı Abdullah Bakır ile birlikte Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i amatör  spora desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Samimi bir ortamda gerçekleştiren ziyarette Kemal Demir, Akdemir’e çiçek, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ise  plaket taktim etti.

Fener sahasının ışıklandırılması ve  Amatör kulüplere yaptığı  malzeme desteğinden dolayı Akdemir’e teşekkür eden Kemal  Demir, şunları söyledi: “Amatör spora desteklerinizden dolayı  size teşekkür ediyoruz. Merkez’de amatör kümenin yükünü çeken Fener sahasının ışıklandırma direklerindeki   lambaların çoğu arızalı. Bu lambaların onarılması ve yenileri ile değiştirilmesi konusunda 15 Bin TL gibi bir masraf çıktı. Bu masrafı, Belediye, ASKF, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak eşit şekilde karşılayarak Fener’de gece maçı oynatmayı planlıyoruz. Bu konuda çalışmalar başladı. Ayrıca amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Amatör spora verdiğiniz destekten dolayı  şükranlarımızı sunuyoruz.”

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise amatör sporun daha iyi yerlere gelmesi için ellerinden gelen desteği vereceğini belirterek: “ASKF Başkanımız Kemal Demir, amatör sporun gelişmesi için ne yapılması gerekiyorsa elinden geleni yapıyor. Tabi Amatör Kulüplerde yöneticilik yapmak çok zor. Ben  amatör spora hizmet eden tüm yönetici arkadaşlarımı taşın altına ellerini koydukları için kutluyorum.  Ekonomik açıdan  amatör kulüpte idarecilik yapmak çor zor. Onun için  zor şartlarda görev yapan arkadaşlarımızı kutluyorum. Bizde bu arkadaşlara elimizden gelen desteği vereceğiz. Elimizden gelen desteği vereceğiz. Fener sahasının  ışıklandırılması konusunda biz üzerimize düşeni yapacağız. Hep birlikte bu işin üstesinde  geleceğiz” diye konuştu.

HABER: ERCAN AYGÜN

askf zonguldak haberleri kemal demir haber son dakika metin malkoç fener sahası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017