Ve inşaat başladı

Ve inşaat başladı
Bu içerik 3120 kez okundu.

Kozlu modern bir ilçe emniyet müdürlüğü hizmet binasına kavuşuyor.

Kozlu İlçe Emniyet Müdürlüğü İnşaatının başlaması sebebiyle kurban kesim töreni düzenlendi.

Törene Vali Ali Kaban, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya ve protokol katıldı. Törende dualar eşliğinde kurban kesildi.

Kurban kesimini ardından Vali Ali kaban’a Kozlu kaymakam Ahmet Karakaya ve İl Emniyet Müdürü Osman Ak tarafından inşaat çalışması hakkında bilgilendirme yapıldı.

OSMAN AK: KOZLU’DA HEM İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE HEM DE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZ EK HİZMET BİNASI EKSİKLİĞİNİZDE GİDERİLECEK

Kozlu’da hem ilçe emniyet müdürlüğü ve hem de emniyet müdürlüğü ek hizmet binası eksikliğinin giderileceğini belirten İl Emniyet Müdürü Osman Ak, şunları söyledi:

“9 katlı bir hizmet binası olacak. Kozlu İlçe emniyet müdürlüğümüz ve polis merkez amirliği. Ayrıca 4 katlı da burada ilave emniyet binası ek hizmet içerisinde bulunuyor. Bu sene yatırım programına alındı. İl Özel idaremiz vasıtasıyla ihalesi yapıldı, yer teslimini yaptık. Kozlu’da hem ilçe emniyet müdürlüğü ve hem de emniyet müdürlüğümüz hizmet binası eksikliğinizde giderilecek ve güzelde bir bina olacak. 15-20 gün sonrada inşallah temel atma törenini de gerçekleştireceğiz. Projemiz güzel bir Selçuklu mimarisidir. Kilimli’de başlattık. Kazı faaliyetine Kilimli’de de başlanıldı. Kilimli ilçe emniyet müdürlüğü binamız”

VALİ KABAN: HAYIRLI OLSUN

Vali Ali Kaban’da hayırlı olsun diyerek şunları kaydetti.

“İlçelerimiz gerek kozlu ve gerek Kilimli bu anlamda bir eksiklik yaşıyordu ve o eksikliği giderme anlamında ne zamandır Kozlu’nu merkezle olan yakın bağlantısından dolayı il emniyet müdürlüğünün de ek bir emniyet binası olmak üzere böyle bir yapıya ihtilaç vardı. Son dönemde yaşadığımız süreçte dikkat çekmiştir. Bizim güvenlik güçlerimizin hiçbir şekilde devletimizin temel amaçlarıyla bugüne kadar geldiği ve gitmekte olduğu yön itibariyle hiçbir ayrıçsı gayrısı yoktur. Biz bunu Zonguldak’ta 15 Temmuz’da tüm güvenliğe bakar birimler olarak hem yaşadık ve hem de yaşattık. O anlamda hakikaten ben onu söylüyorum. Bizde bu kalkışma 15 dakika sürdü. Biz bir anda toplandık valilik konağında ve sabaha kadar tüm sistemi arkadaşlarımızla birlikte idare ettik. İşte o güvenlik güçlerimizin önemli bir birimi olarak emniyetimizin ihtiyaçların karşılanması esastır. Esas olan ihtiyaç karşılanma sürecinin bir parçası olarak bugünde böyle küçük bir anılacak bir tören düzenlendi ve bu vesileyle bir araya gelmiş olduk”

Törenin ardından Kozlu Gençlik Merkezi ziyaret edildi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri kozlu emniyet müdürlüğü osman ak haber son dakika ali kaban
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017