Kros Liginde mücadele edecekler

Türkiye Atletimiz Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi müsabakaları 16 Ekim tarihinde Çorum’da yapılacak. Yarışmalarda Zonguldak’ı Zonguldak Belediyespor takımı mücadele edecek.

Kros Liginde mücadele edecekler
Bu içerik 631 kez okundu.

 

 Türkiye Atletimiz Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi müsabakaları 16 Ekim tarihinde Çorum’da yapılacak. Yarışmalarda Zonguldak’ı  Zonguldak Belediyespor takımı mücadele edecek.

Antrenör Erol Emral nezaretinde yarışmalara katılacak olan Zonguldak Belediyespor takımında Batıkan Elbir, Doğukan Elbir,  Emin Kerem Erkadem ve Yasin Kaskun, sporcu olarak  yer alacak.

Müsabakalar hakkında bilgi veren  Antrenör Erol Emral, yaptığı açıklamada  şunları söyledi: “Batı Karadeniz Yıldızlar Bölgesel Ligi Kros müsabakaları hafta sonunda Çorum ilinde yapılacak. Zonguldak Belediyespor olarak yarışmalara katılacağız. Hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Çorum’da yapılacak olan birinci ayak müsabakalarda iyi bir derece yaparak ikinci tura katılmak istiyoruz. İkinci ayak müsabakaları 20 Kasım’da Amasya’da yapılacak. İki ayak sonunda  ilk 3’te yer alan takımlar Aralık ayında Gaziantep’te yapılacak olan finallere katılmaya hak kazanacak. Amacımız İki ayakta iyi bir derece yapmak ve final vizesi almaktır. Sporcularımız bunu başarabilecek  kapasitedeler.”  HABER: ERCAN AYGÜN

erol emral zonguldak haberleri atletizm haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017