Uzman Doktor Kemal Yurtbay Kitap Çıkardı...

Uzman Doktor Kemal Yurtbay Kitap Çıkardı...
Bu içerik 893 kez okundu.

Uzman Doktor Kemal Yurtbay ,  Çıkardığı 4 .Kitabının imza gününü Maden Mühendisleri Cemiyeti'nde gerçekleştirdi. Yurtbay'ın "İsraf" adlı kitabının İmza Gününe Zonguldak CHP Eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk , CHP İl Genel Meclisi Gurup Başkan Vekili Fikret Zaman ve çok sayıda davetli katıldı.

Uzman Doktor Kemal Yurtbay İmza Gününe katılan davetlilerin tek tek kitaplarını imzalayarak , duygu ve düşüncelerini yazdı.

Uzman Doktor Kemal Yurtbay çıkarmış olduğu dördüncü kitabı hakkında bilgi verirken , Dünyamızı ve Doğamızı kemiren Olayların başında gelen İSRAF konusunu işlemeye karar verdim.

İnsanlarımızın israf konusunda hassasiyet göstermelerini istediğim için bu konuyu işledim diyerek katılımın yüksek olmasında duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Zonguldak CHP Eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk te , Kemal Yurtbay Sosyal ilişkileri sıcak olan bir ağabeyimiz .Bu şekilde edebi bir olaya girmesi bizleri ayrıca mutlu etti .Yurtbay Toplumsal meselelere duyarsız kalamayan bir karakterdir diyerek Kitabının Hayırlı olmasını diledi.

Ardından , Uzman Doktor Kemal Yurtbay, İmza Gününe katılan davetlilere çıkarmış olduğu İSRAF adlı dördüncü kitabının içeriği hakkında bilgi verdi.

HABER CEM AÇIKGÖZ

 

kemal yurtbay zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017