Rotary, Akdemir'i ziyaret etti

Rotary, Akdemir'i ziyaret etti
Bu içerik 897 kez okundu.

Rotary, Akdemir'i ziyaret etti

Zonguldak Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Kömürcü ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; Naci Orhan, Ali Yazıcı ve Atınç Kayınova ile birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'e nezaket ve tanışma ziyaretinde bulundular.

Zonguldak Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Kömürcü göreve 1 Temmuz 2016 tarihi itibarı ile geldiğini belirterek: "Başkanımızı ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz" dedi.

Kömürcü, “Rotary Kulüp olarak bu sene 1 Temmuz 2016’da başkanlık görevini devraldım. Yaz dönemi biliyorsunuz biraz yoğun ve hareketli geçti. Ancak bir fırsat bulabildik ve sayın başkanımızı ziyarete biraz geç kaldık ama bugüne kısmetmiş ve kedisine bir nezaket ziyaretinde bunarak tanışmak,  aklımızdaki bazı projeleri kendileriyle paylaşmak için buradayız yönetimindeki arkadaşlarımız ile birlikte. Bizi kabul ettikleri için sayın başkanlıkta çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Muharrem Akdemir'de Rotary Kulübünün Çalışmalarını takip ettiklerini ve yardımsever bir kuruluş olduklarını söyleyerek yeni yönetiminiz hayırlı olsun dedi.

Başkan Akdemir, “Değerli başkanım ve yönetim kurul üyeleri ilk olarak bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Ben kutluyorum. Siz dönem dönem her yıl başkalık değişiyor bildiğim kadarıyla. Çok güzel ve kutluyorum sizleri ve yönetim kurulu arkadaşlarınızı. Evet Rotary kulübümüz gerçekten hiç karşılıksız bazı konularda sosyal aktivitelerde yerine gelmesi gereken konuları, olması gereken konuları yardım anlamında özellikle okullar bazında veya proje kapsamında ne olacaksa onu yerine getirilmesi anlamında güç sarf eden, elini taşın altına koyan bir kulüp. Bu anlamda ben gerçekten sizleri kutluyorum,. Tebrik ediyordum. Özellikle karşılıksız ve bir menfaat olmadan yardımcı olmanız ve yardımcı olmak adına mücadele etmeniz hoş bir şey. Ben tebrik sdiyorumm sizleri ve görevinizde başarılar diliyorum”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika mustafa kömürcü atınç kayınova
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM