KANBEROĞLU ÇOK SERT KONUŞTU!

“ÇALIŞANLARIN KİMYASINI BOZUP GALEYANA GELMESİNE SEBEP OLAN CHP ÇATALAĞZI BELEDİYE BAŞKANI ADNAN AKGÜN'DÜR” “CHP İLÇE BAŞKANI FİLİZ KARADEMİR MÜHÜRLENEN İŞYERİ VE OKUL İNŞAATI İÇİN NEDEN AÇIKLAMA YAPMIYOR”

KANBEROĞLU ÇOK SERT KONUŞTU!
Bu içerik 3666 kez okundu.

“ÇALIŞANLARIN KİMYASINI BOZUP GALEYANA GELMESİNE SEBEP OLAN CHP ÇATALAĞZI BELEDİYE BAŞKANI ADNAN AKGÜN'DÜR”
“CHP İLÇE BAŞKANI FİLİZ KARADEMİR MÜHÜRLENEN İŞYERİ VE OKUL İNŞAATI İÇİN NEDEN AÇIKLAMA YAPMIYOR”

Karademir önce Kilimli Belediyesi’ni mühürlediği iş yeri ve okul inşaatını açıklasın
AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, Çatalağzı Belediye başkanı Adnan Akgün ile CHP Kilimli İlçe Başkanı Filiz (Necla) Karademir’i eleştirdi.
AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoglu'ndan CHP İlçe Başkanı Filiz Karademir'e yanıt gecikmedi. Kanberoglu Yaptığı açıklama şunları söyledi;
ÇALIŞANLARIN KİMYASINI BOZUP GALEYANA GELMESİNE SEBEP OLAN CHP ÇATALAĞZI BELEDİYE BAŞKANI ADNAN AKGÜN'DÜR.
"CHP ilçe Başkanı Sayın Filiz Karademir'i severim. Özünde kendisi iyi insandır; yalnız yaptığı yazılı açıklamaya bakınca olaylara uzak olduğu açıkça görülmektedir. Kendisi için kısaca durumu özetleyeyim;
Özel sektör enerji firmasında Çalışan taşeron işçilerini ve firma yöneticilerini belediyede toplayan CHP Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün'dur. Bu insanlar ile belediyede görüşmek kaydı ile firmanın iç islerine müdahil olan CHP Çatalağzı Belediye başkanı Adnan Akgün'dür. Çalışanların kimyasını bozup galeyana gelmesine sebep olan CHP Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün'dür. Çalışanların eylem yapmasına sebep olan ve destek veren CHP Çatalağzı belediye Başkanı Adnan Akgün ve CHP Muslu Belediye Başkanı Sebahttin Adıyaman'dır. Mademki bu insanların issiz kalmasına sebep oldular yine bu insanları istihdam edecek olan CHP Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün ve CHP Muslu Belediye Başkanı Sebahattin Adıyaman'dır. Lütfen yaptığınız hatanın telafisini başka yerlerde aramayın. 
KARADEMİR, MÜHÜRLENEN İŞYERİ VE OKUL İNŞAATI İÇİN BASIN AÇIKLAMASI NİYE YAPMIYOR!?
Ayrıca Sayın Karademir en çok kepenk kapatılan dönemin AK Parti Hükümeti dönemi olduğundan bahsetmiş. Hükümetimizin çalışmalarını değerlendirme makamı Yüce Türk milletidir. Gerekli notu her secim döneminde halkımız vermektedir. CHP İlçe Başkanı Sayın Filiz Karademir ülke genelinde kapanan kepenklerin analizini yapacağına CHP Kilimli Belediyesinin mühürlediği iş yeri ve okul inşaatı ile alakadar olsu ve bu husus ta açıklayıcı bir basın açıklaması yapsa dahi iyi bir iş yapmış olur”
(HABER-ERCAN DEMİR)

mahmut kanberoğlu kilimli zonguldak haberleri adnan akgün ak parti chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI