Taraftar Derneği görev dağılımı yaptı

Taraftar Derneği görev dağılımı  yaptı
Bu içerik 780 kez okundu.

1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği  yönetimi  görev dağılımı yaptı. Bayram Demir den boşalan Başkanlık görevine  Ahmet Küçük getirildi.

 1966 Taraftar Derneği, yönetimi dün düzenlediği basın toplantında  görev dağılımını açıkları.  Görev dağılımı şu şekilde oluştu,”Başkan: Ahmet Küçük, Başkan Yardımcısı: Reha Poyraz, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü :Caner Baydar, Muhasip: Bayram Demir, Üyeler: Nevzat Ay, Levent Demirtürk, Tuncay Cihan.

Derneği’nin bir önceki başkanı Bayram Demir, ellerinden geldiğince görevlerini yapmaya çalıştıklarını ifade ederek yeni  Başkan Ahmet Küçük’e  başarılar diledi.

Yeni Başkan Ahmet Küçük basın toplantısında yaptığı açıklamada şunları söyledi,” Akradaşlar beni başkanlığı layık gördüler, kendilerine teşekkür ediyorum. 1982 yılından buyana Gazipaşalılar olarak tribünlerdeyiz. Amacımız 10 bin üye yapmak. Bunu başarırsak hiçbir sıkıntımız olmayacak. Ultras Elmas,  Genç Zonguldaklılar ve Kara Sevdalıları da davet ettik ama gelmediler. Amacımız bir çatı altında toplanıp kulübe destek olmak. Zonguldakspor’a maddi manevi destek olmayı planlıyoruz. Şu anda iyi yolda ilerliyoruz ve Kulüp Başkanımız Süleyman Caner’in yükünü hafifleteceğiz.

Bizim Kulüp başkanımız Süleyman Caner’dir. Bazı söylentiler var. Biz kesinlikle Başkanımızın önüne geçmek gibi bir düşüncemiz yok. Biz onun yanında destekçisi olacağız. Kulübe maddi manevi desteklerde bulunacağız, yükünü hafifleteceğiz. Taraftarlara otobüs temin edeceğiz. Başkanımızı otobüsle, takvim satmakla, kombine satmakla uğraştırmayacağız.” İfadelerini kullandı (SPOR SERVİSİ)

zonguldakspor taraftar derneği haber son dakika ahmet küçük zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017