Emektarlara Plaket Verildi...

Emektarlara Plaket Verildi...
Bu içerik 909 kez okundu.

Futbolun Emektarları

Zonguldak'ta 20 yılı aşkın futbola saha komiseri olarak hizmet  eden Dursun Yakupoğlu Zeki Çolak ve Cemal Kahveci , 65 yaşını aştıkları için yeni sezonda görev alamayacaklar.Saha Komiserleri Derneği , Zonguldak’ta yıllardan amatör spora hizmet eden  emektarlara plaket verdi. Dernek Başkanı Bülent Tuna, Dursun Yakupoğlu, Zeki Çorak ve Cemal Kahveci’ye  hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.  Tuna , yaptığı konuşmada şunları söyledi,”2016-2017 futbol sezonunda yaş haddinden  dolayı 3 arkadaşımız görev yapamayacak.  Yönetim Kurulu olarak  arkadaşlarımızı onere etmek için plaket taktim etmeyi  uygun gördük. Arkadaşlarımız 25 yılı aşkın amatör futbola hizmet ettiler. Biz  kendilerine amatör spora verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan  sonraki yaşantılarında başarılar diliyoruz”

34 yıl amatör ve Zonguldakspor’un maçlarında saha komiseri olarak görev yaptığını ve  futbola  hizmet ettiğini belirten Dursun Yakupoğlu ise  söyle konuştu;” Yönetim kurulunun almış olduğu karara saygı duyuyorum. Bende 34 yıl bu camiada hizmet verdim. En güzel günlerim bu camiada geçti. Bizleri onurlandırdıkları için de teşekkür ediyorum “ diye konuştu.

 Tam 27 yıl  saha komiseri olarak görev yapan Zeki Çorak duygularını şöyle dile getirdi ” Ben de 27 yıl bu camiada hizmet verdim. Kar- kış, soğuk demeden görevlerimiz yaptık. Herşeyin bir sonu var. Bu camiaya hizmet etmekten çok mutlu oldum. Herkese teşekkür ederim.

Saha komiserliğini bırakan Cemal Kahveci ise,

Bende 22 yıl saha komiserliği görevini yaptım. Bana vazife veren arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu

Saha komiserlerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ise şöyle konuştu;” Yıllarca saha komiseri olarak hizmet ettiniz. Kar, kış, yağmur, çamur demeden sahalarımızda vazife yaptınız. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı ayrı ayrı il temsilciliği ve amatör spor kulüpleri olarak teşekkürlerimizi sunarız. Saha komiserliği adına sizin için yapılan bu onur plaketini kabul etmenizi diliyorum. Bundan sonraki yaşantınızda başarılar  diliyorum” diye konuştu

Plaket töreninin ardından  toplu  olarak hatıra resmi çektirildi.

HABER: ERCAN AYGÜN

dursun yakupoğlu zonguldak haberleri haber son dakika saha komiserleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017