Dedeman Süper Lige Sponsor oldu

Dedeman Süper Lige Sponsor oldu
Bu içerik 2962 kez okundu.

Zonguldak’ta Süper Amatör Küme’nin ismi ‘Dedeman Süper Ligi’ oldu.

Dedeman Otel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren: ”Bu Oteli yapan Demir ailesi Zonguldak aşığı. Onların destekleriyle bu sponsorluk anlaşmasını yapabiliyoruz. Onlara da buradan teşekkür ediyoruz.”

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Dedeman Otel ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma sonrası Amatör Küme Süper Lig’in ismi ‘ Dedeman Süper Ligi’ olarak belirlendi.

 

Sponsorluk anlaşması için dün imza töreni düzenlendi. Dedeman Otel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren, Satın ve Pazarlama Bölümü Müdürü Serkan Ersoy, Yiyecek-İçecek departmanı Müdürü Aydın Taşkın, ASKF Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ve Süper lig Kulüp temsilcilerinin katıldığı  törende karşılıklı imzalar atıldı.

 

DEDEMAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Törende konuşma yapan ASKF Başkanı Kemal Demir, katkı verenlere teşekkür ederek şunları söyledi: ”5 Haziran’dan önce bir seçim süreci geçirmiştik. Seçim sürecinde vaatlerimizin arasında Sponsor Lig kurmaktı. Bu yönde attığımız adımlarda bizlere desteklerini esirgemeyen işadamlarımız, kurumlarımız oldu. Bu vesile ile sağ olsunlar Dedeman Otel Süper Amatör Lige sahip çıktı. Bugün bunun için toplandık. İnşallah Zonguldak’a ve Amatör futboluna hayırlı olur. Sizler adına Dedeman Genel Müdürlerimize bizlere destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Sponsorluk anlaşması kapsamında 17,500 TL malzeme yardımında bulunuldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum“dedi.

DEMİR AİLESİNE TEŞEKKÜR

Dedeman Otel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren ise  sosyal sorumluluk projesi kapsamında amatör spora destek vermekten onur duyduklarını belirterek şöyle konuştu; “Biz Dedeman Otel olarak, bu tür faaliyetleri her zaman destekleyeceğiz. Hem Zonguldak adına hem de gençlerimiz adına bu tür girişimlerimiz olacak. Türkiye’nin genel turizm kapasitesini değerlendirdiğimiz zaman, otelin Zonguldak’ta ticari açıdan dönüşü yok. Ben 4 yıl önce de bu otele gelmiştim. O zamanda söylemiştim bu yatırım Zonguldak’a gerçekten çok büyük armağan. 6-7 yıl önce bu otel yerine İstanbul’da ya da Antalya’da yatırım yapılsaydı çoktan iki kere geri dönüşümü olmuştu. Bu binayı yapan Demir ailesi de Zonguldak aşığı. Onların destekleriyle göğsümüzü gere gere bu sponsorlukları yapabiliyoruz. Demir ailesine teşekkür ediyoruz.”

HEYECAN VEREN BİR PROJE

Dedeman Otel Satış Pazarlama ve Gelirler Müdürü Serkan Ersoy, heyecan veren bir projeye imza attıklarını belirterek şöyle konuştu: ”4-5 aylık bir süreçte her şey gelişti. Bizler için proje heyecan verdi. Bizlerde bu çorbada tuzumuzun olması adına üzerimize ne düşer, neler yapabiliriz, bunları konuştuk. Sonrasında hep istemiş olduğumuz kendi aramızda da konuştuğumuz, Genelde 1. Ligde olan isim verme sistemini burada yapabilir miyiz diye konuştuk. Kemal beyde bu konuda bizlere yardımcı oldular. Zonguldak Süper Amatör Ligini 2016-2017 sezonda  Zonguldak Dedeman Süper Amatör Ligi olmasına karar verildi. Bu gelişme sonrasında bizlerde sevindik. Hayırlı olsun” diye konuştu.

AMATÖR SPORA DESTEK VERECEĞİZ

Dedeman Otel Yiyecek ve İçecek Bölüm Müdürü Aydın Taşkın: “Bizler Otel olarak Zonguldak’ta spora destek vermek adına üzerimize düşeni yapmak istedik. Serkan bey görüşmeleri yaptı. Ben bu sponsorluk anlaşmasının hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.”

Daha sonra atılan imzaların ardından günü anısına fotoğraf çektirildi. (Haber: Ercan Aygün)

zonguldak haberleri dedeman süper amatör küme haber son dakika murat yılmaz zeren
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM