“Turpcu Yontma taş devrinde kalmış”

“Turpcu Yontma taş devrinde kalmış”
Bu içerik 854 kez okundu.

Zonguldak Belediye Meclisi AK Parti Gurup Sözcüsü Abdullah Karagüzel, cami konusunda belediye meclisini eleştiren CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu’yu sert sözlerle eleştirerek, “Turpcu yontma taş devrinde kalmış. Bence kedisini yenilemelidir” dedi.

 

Zonguldak Belediye Meclisi AK Parti Gurup Sözcüsü Abdullah Karagüzel gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu'yu eleştirdi.

TARTIŞMALARIMIZ ZONGULDAK HALIKAN EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET GELMESİ İÇİNDİR

Ekim ayı Belediye Meclisi birleşiminde çıkan tartışmaları değerlendiren Karagüzel, “Tartışmalarımızı Zonguldak Halkına En İyi Şekilde ve en kaliteli şekilde Hizmet getirmek içindir. Tartışmaların sonunda Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'in söylediklerinin olmadığını görüyorsunuz” dedi.

BİZ DOĞRUYA EVET YANLIŞA HAYIR DİYORUZ

“Belediye Meclisi Toplantılarında Doğruya evet, yanlışa Hayır diyoruz” diyen Abdullah Karagüzel, “Belediye Başkanımızın şehre bir şey yapmasını bırakın şehri daha da aşağıya indiriyor. Hiç Bir Şey üretmiyor. Böyle Bir Başkanı Nasıl eleştirmeyelim” şeklinde konuştu.

ESNAFI YAĞMUR DEĞİL AKDEMİR’İN BECERİKSİZLİĞİ MAĞDUR ETTİ

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sel olayıyla ilgili konuşan Karagüzel, belediyenin çalışmalarını eleştirerek, “Esnafların mağdur olmasının yağan etkili sağanak yağış ile alakalı olmadığını, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in beceriksizliğiyle alakalı olduğunu söyledi.

ZONGULDAK’IN ATIK SU SORUNUNU BİZ ÇÖZDÜK

Atatürk Kültür Merkezi yokuşundaki mazgalların AK Parti döneminde konulduğunu ifade eden Karagüzel, “Zonguldak'ın atık su sorununu da Yaklaşık 50 Milyon 'un üstünde maliyet harcayarak bizler yaptık, Muharrem Akdemir bunu yönetip beceremediği için sel felaketi ile karşı karşıya kalıyoruz” şeklinde konuştu.

İSMAİL TERZİ İRONİ YAPTI

İl Genel Meclisi Gurup Başkan Vekili İsmail Terzi'nin yarım kalan hastane inşaatı ile ilgili olarak, CHP Yapamıyorsa biz yaparız sözlerini değerlendirerek,”Terzi'nin ironi yaptığını söyledi.

CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu’yu eleştiren Karagüzel, “Turpçu yontma taş devride kalmış” dedi.

TURPCU, YONTMA TAŞ DEVRİNDE KALMIŞ. BENCE KENDİSİNİ YENİLEMELİDİR

Belediye Meclisi Ekim ayı İlk Birleşiminde, Tartışmalara neden olan Karakum Mevkine yapılacak olan cami projesi için çıkan tartışmaları değerlendiren ve CHP Milletvekili Şerafettin Turpçu'nun Cami açıklamalarına yanıt veren Karagüzel, “Şerafettin Turpçu Yontma Taş devrinde kalmıştır. Hala Cami konusunu tartışıyor, bu Ülke bu konuları aşmış sen Camiyi tartışıyorsun. Şerafettin Turpcu'nun kendisini yenilemesi lazım. Bu Şehrin geri kalmasının sorumlularından biri de Şerafettin Turpçu’dur. Ben onların tribüne konuştuklarını düşünüyorum” diyerek sözlerini tamamladı

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika abdullah karagüzel belediye meclisi muharrem akdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017