Akdemir’e moral oldu

Akdemir’e moral oldu
Bu içerik 622 kez okundu.

Muhtardan Başkana hizmet teşekkürü

 

Terakki Mahallesi Muhtarı Ali Şükrü Fidanboy, Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür plaketi takdim etti.

Terakki Mahallesi Muhtarı Ali Şükrü Fidanboy, mahallesine olan hizmetleri nedeniyle Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir adına hazırlattığı teşekkür plaketini kedisine takdim etti.

Fidanboy'un yanında İncivez Mahallesi muhtarı Hüseyin Cevher ile Bahçelievler Mahallesi muhtarı Bülent Tüzün’de hazır bulundular.

Makamda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Muharrem Akdemir kedisini ziyaret eden konuklarını ayakta karşılayarak her birine tek tek tokalaşarak hoş geldin dedi.

Ardından belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve Başkan Muharem Akdemir  Terakki Mahallesi Muhtarı Şükrü Fidanboy ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Plaketi Başkan Muharrem Akdemir’e takdim eden Terakki Mahallesi muhtarı Ali Şükrü Fidanboy, “Terakki Mahallesi’ne yaptığınız hizmetler nedeniyle mahallem ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum ve bu plaketi size takdim ediyorum” dedi.

Plaketi alan Başkan Akdemir’de Muhtar Fidanboy’a bu ince düşüncesinde dolayı teşekkür ederek, “Terakki mahallesi’yle birlikte tüm mahallelerimize hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir şükrü fidanboy zonguldak haberleri haber son dakika terakki mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017