Devrekliler kan bağışladı

İstanbul’daki Devrekliler sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Devrekliler kan bağışladı
Bu içerik 802 kez okundu.

İstanbul’da yaşayan Devrekliler Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında “1 Ünite Kan, 3 Can” sloganı çerçevesinde Kızılay ile ortaklaşa kan bağışında bulundular. Kan bağışına yoğun ilgi odağı oldu.

İstanbul’da yaşayan ve Pendik ilçesinde Devrekliler Derneği adına faaliyet gösteren Zonguldaklılar “1 Ünite Kan, 3 Can” sloganı çerçevesinde kan bağışı etkinliği gerçekleştirdi. Düzenlenen kan bağışına yoğun ilgi gösterildi. Dernek binasında gerçekleştirilen etkinlikte Devrekliler Derneği yönetimi ile çok sayıda Devrekli ve Pendik ilçesinde oturan vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Devrekliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Öncan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Devrekliler Derneği olarak projelerimiz gün geçtikçe devam ediyor. Bu kapsamda Kızılay ile ortaklaşa kan bağışında bulunduk. “1 Ünite Kan, 3 Can” sloganı çerçevesinde düzenlediğimiz etkinliğe yönetim kurulu arkadaşlarımız ve hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Bu kapsamda 110 ünite Kızılay’a kan bağışında bulunduk. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz “ şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

devrek son dakika haber zonguldak haberleri ziya öncan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017