Belediye Hibe Etti... O İşadamı Bitirdi...

Belediye Hibe Etti... O İşadamı Bitirdi...
Bu içerik 2030 kez okundu.

BELEDİYE’DEN UYGULAMALI EĞİTİME, İŞ MAKİNASI DESTEĞİ...

Kdz.Ereğli Belediyesi, uygulamalı eğitimde kullanılmak üzere Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine iş makinesi desteğinde bulundu.

Kdz.Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde 20 yıla aşkın süredir çalıştıktan sonra emektarlığa ayrılan PV 150 Lastik Tekerlekli Ekskavatör, mesleki eğitimde kullanılmak üzere Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine hibe edildi.

DELTA İş Makineleri firması tarafından bakım ve onarımı yapılan iş makinesinin teslim törenine Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Atay, Atilla Bulak ve Hüseyin Ağlar,  Kdz.Ereğli Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ve şube müdürleri, okul yöneticileri, öğrenciler ve DELTA İş Makinesi yetkilileri katıldı.

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Adnan Döner, eğitime verdikleri desteklerden dolayı Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Delta firmasına teşekkür etti.

“EREĞLİ’Yİ ÖĞRENCİ KENTİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay ise yaptığı konuşmada, eğitime desteklerini her zaman sürdüreceklerini belirterek; “Belediye Başkanımız Dr.Hüseyin Uysal’ın da ifade ettiği gibi, bizler Kdz.Ereğli’yi bir öğrenci kentine dönüştürmek için yoğun çabalar harcıyoruz. Eski Hastanenin yerine Üniversite Kampusu kurulması ve Kemer mevkiinde Gençlik Merkezi kurulması için her türlü desteği verdik. Kdz.Ereğli Belediyesi olarak gençlerimizi anlıyor, gençlerimizin her türlü talep ve önerilerine değer veriyoruz. 2 yıl önce Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortaklaşa başlattığımız Gençlik Meclisi projemiz bunun bir parçası. Uygulamalı eğitim görmekte olan öğrencilerimize bugün teslim edeceğimiz PV 150 Lastik Tekerlekli Ekskavatör, okulda önemli bir boşluğu dolduracaktır. Okulumuza ve eğitim gören öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından iş makinesinin anahtarı okul yönetimine teslim edildi. 

zonguldak haberleri haber son dakika ereğli hüseyin uysal delta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017